رانندگان F1 که نمی توانید یک زانو را کاهش #WeRaceAsOne شعار به خالی ژست

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لوئیس همیلتون زانو زده با کلمات ‘Black Lives Matter’ نوشته در مقابل تی شرت. در پشت آن ‘پایان نژاد پرستی” می توان به عنوان خوانده شده در سفید ضخیم نوشتن. سیزده رانندگان دیگر در حال زانو زدن در اطراف او عبارت ‘پایان نژاد پرستی” نوشته شده است در مقابل تی شرت خود را.

فرمول یک است که نه تنها مصرف قابل مشاهده ایستادگی در برابر نژادپرستی اما در پشت صحنه آن قرار دادن در محل روشن و به خوبی تامین می شود اقدامات لازم برای مقابله با آن خودنمایی مشکل در عدم تنوع. به کمک این صاحبان آزادی رسانه ها آمد تا با شعار #WeRaceAsOne برای متحد کردن شبکه و مقابله با این موضوع سر در.

تنها مسئله این است که شش رانندگان که تصمیم گرفت که در نظر گرفتن یک زانو نیست برای آنها منعکس مخالف کامل از آنچه که پیام قرار است برای انتقال.

چارلز لکلرک و حداکثر Verstappen اعلام کرد در توییتر قبل از روز یکشنبه جایزه بزرگ اتریش است که آنها نمی خواهد در نظر گرفتن زانو. آنتونیو Giovinazzi, Carlos Sainz, Daniil Kvyat و Kimi Raikkonen – با تجربه ترین راننده در شبکه و کسی که در این فصل خواهد پیشی روبنس Barichello برای بیشترین تعداد شروع می شود در تاریخ ورزش – پیوست آنها در باقی مانده روی پای خود بایستند.

لکلرک گفت: در بیانیه خود که او معتقد است که “آنچه مهم حقایق هستند و رفتارهای ما در زندگی روزمره به جای رسمی حرکات است که می تواند دیده می شود به عنوان بحث برانگیز در برخی از کشورها”. Verstappen گفت که او احساس می کند “هر کس حق دارد به بیان خودش همیشه در یک زمان و در یک راه است که آنها را مناسب با 2020 ظاهرا نه زمان مناسب به رویت ایستاده در برابر نژادی و نابرابری.

هر دو از این توییت به عنوان به خوبی به عنوان Giovinazzi را به پایان رسید با #WeRaceAsOne و در عین حال با انتخاب به مخالفت با نقطه زانو, این سه عامل به طور خاص نشان داده اند چرا که این ورزش دارای یک مشکل برای مقابله با. آن تاکید شد که هر راننده خواهد بود چپ خود را به تصمیم گیری فردی و این دقیقا همان پیام است که آنها منتقل شده: یک گروه از افراد انتخاب آنچه درست بود برای خود یک جبهه متحد در تلاش برای نشان دادن آنچه درست است برای خوب بیشتر. وجود دارد هرگز یک زمان بد برای مقابله با نژادپرستی است.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در مورد هر موضع سیاسی. با در نظر گرفتن زانوی شما را انتخاب کنید برای حمایت از یک طرف در جریان درگیری بین اسرائیل و فلسطین. با در نظر گرفتن یک زانو را به عقب تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ، با در نظر گرفتن زانو, شما در حال نمایش یک ژست است که باید تلقی “بحث برانگیز در برخی از کشورها”. و با در نظر گرفتن زانو, شما در حال نشان دادن نماد انقیاد و فرمانبرداری.

شش رانندگان F1 که تصمیم به پایه ساخته شده مسخره #WeRaceAsOne شعار (گتی)

با در نظر گرفتن زانوی شما در حال نشان دادن یک باور است که سیاه به معنای زندگی همان زندگی سفید و آن دو زندگی باید قادر به زندگی بدون ترس از ظلم و ستم تعصب یا بی عدالتی است. هیچ کس نباید به زندگی می کنند با علم به این که حرفه خود را متفاوت خواهد کرد به دلیل رنگ پوست و یا که آنها را بیشتر به احتمال زیاد به بدرفتاری یا قتل توسط مقامات زیرا آنها نه سفید.

همیلتون در تلاش برای توضیح این پس از او در جایگاه چهارم در پایان Red Bull Ring. “برخی از مردم در حال ساخت آن بیشتر سیاسی است و پس از آن وجود دارد این است که بریتانیا سیاه و سفید زندگی می کند ماده است که به گفته برخی از بیشتر مسائل سیاسی است.”

“اما مردم در تظاهرات و مردم وجود دارد راهپیمایی در حال مبارزه برای یک علت و که برای برابری. آن است که نه سیاسی چیزی برای آنها.

“زمانی که من پوشیدن پیراهن این چیزی است که من حمایت می کنند. من نه لزوما حمایت از جنبش سیاسی. که چیزی است کاملا متفاوت است بنابراین مهم است که سعی کنید به نگه داشتن آنها را از هم جدا کنید.”

با انتخاب به پایه آنچه در این شش رانندگان باید انجام شود این است که کاهش فرمول یک بصری موضع در برابر نژادپرستی به خالی حرکت. قبل از بعد از ظهر یکشنبه منازعه, نظر, چه ورزش و پیشرو آن افراد را در محل قرار داده برای مقابله با نابرابری نژادی شده است applaudable. همیلتون ورزش تنها, سیاه, قهرمان جهان را آغاز کرده است خود کمیسیون برای افزایش نمایندگی از گروه های در ورزش. هدف او این است که برای باز کردن درب در پایه سطح به تشویق سیاه, اسیایی, و اقلیت اخلاق کودکان به رویای تبدیل شدن به نسل بعدی از رانندگان تکنسین ها و مکانیک. قبل از روز یکشنبه مسابقه FIA اعلام کرد که آن را به یک میلیون یورو (£900,000) به یک بنیاد جدید ایجاد شده توسط F1 را اجرایی تعقیب کری که خود را متعهد شده است در $1m کمک مالی برای شروع همه چیز با یک هدف مشابه به همیلتون برای افزایش تنوع در سراسر استرالیا ،

این خالی نیست, حرکات, این اقدام مثبت طراحی شده برای مقابله با خودنمایی مشکل در سفید-نر تحت سلطه ، مصرف زانو هرگز طراحی شده با مارکسیسم در ذهن کنتراست به یک تئوری توطئه است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته و یا با هر قومی و معانی. آن آغاز شده توسط سابق NFL quarterback khezri در طول ما سرود ملی پس از او در موضوع مورد بحث با شخص بازیکن و نظامی کهنه مقابله و بویر بنابراین او می تواند در اعتراض به نابرابری نژادی بدون توهین به ما خدمتگزاران. “من می خواهم به ایستادگی کردن برای نشان دادن غرور و افتخار در یک پرچم یک کشور که ستم مردم سیاه و مردم از رنگ” Kaepernick گفت: قبل از اینکه به سرعت در حال تبعید توسط یک ورزش است که هنوز فقط دو اقلیت قومی صاحبان حق رای.

این موضع تبدیل شده است که چنان قدرتمند است که آن را به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان نه یک ژست بی معنی است که یک دوجین یا بیشتر رانندگان منتخب به اجرا در شروع سال 2020 F1 فصل بدون هیچ گونه فکر می کردم.

طنز در می آید که کمی بیش از چهار هفته پیش لکلرک تلقی می شود آن را مناسب برای یک موضع قابل مشاهده در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده با پیوستن به ‘خاموشی روز سه شنبه در Instagram.


آن خواهد بود جالب برای یادگیری چه چیزی تغییر کرده است پس از فراری راننده احساس لازم را به او نشان می دهد در پشت جنبش نسبت به در حال حاضر.

در ضمن اگر Verstappen تا به حال نگاه بیش از شانه خود را در حالی که او ایستاده بود و او را دیده اند کل قرمز گاو نر گودال خدمه در نظر گرفتن زانو در اطراف ماشین خود را. اگر آن را مناسب برای آنها بود چرا آن درست نیست ، اگر فرمول یک در حال رفتن به مسابقه به عنوان یک درایور نیاز به توقف به ما می گوید که آنها هستند. در غیر این صورت زمانی که آنها به ما بگویید که آنها “بسیار متعهد به برابری و مبارزه با نژادپرستی” چگونه می تواند ما واقعا بر این باورند اگر آنها اقدامات خود را نشان می دهد در غیر این صورت.

تشویق اقلیتهای قومی به شرکت مردم در سی مورد نیاز برای دیدن 20 رانندگان در روز یکشنبه در ایالات ارسال یک پیام است که نژاد پرستی را نمی توان تحمل در ورزش خود را. در عوض آنها چه می شد شواهد بیشتری است که در زیر سطح نهفته است یک امتیاز است که وضع موجود را ادامه دهد تا زمانی که آن را همچنان به آنها کت و شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید