رانندگان F1 بحث گرفتن زانو در شبکه زمانی که از شروع فصل آخر این هفته

تعدادی از رانندگان فرمول یک در حال حاضر در مورد “گرفتن زانو” در اولین مسابقه فصل جدید در اتریش در روز یکشنبه.

لوئیس همیلتون ورزش را شش بار قهرمان جهان شده است صوتی در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش حضور یک ضد نژادپرستی مارس در لندن در اوایل این ماه.

همیلتون مرسدس تیم اعلام کرد در روز دوشنبه که آنها اتخاذ خواهد شد در سیاه و سفید رد و بدل خودروهای خود را در این سال در مبارزه با نابرابری.

لیگ برتر بازیکنان نشان داده اند که حمایت خود را از پل جنبش با در نظر گرفتن زانو قبل از kick-off – و رانندگان F1 می تواند چگونگی مشابه همبستگی در شبکه در روز یکشنبه.

“برخی از رانندگان در حال حاضر صحبت شده [در مورد مصرف زانو],” مک لارن راننده Lando نوریس گفت. “اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد همه ما باید آن را انجام دهد به عنوان یک شبکه است.

“از آن بحث خواهد شد پس از درایور جلسه با جایزه بزرگ رانندگان انجمن در روز جمعه. ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم نشان می دهد که ما مراقبت و احترام همه است. ما را به انجام آنچه درست است هنگامی که زمان می آید.”

مثل همیلتون نوریس انجام خواهد داد ‘پایان نژادپرستی’ پیام در ماشین خود را در این فصل است. 20 ساله راننده مک لارن به تازگی تشویق خود را رسانه های اجتماعی زیر به امضای دادخواست زیر همیلتون انتقاد از همسالان خود برای ماندن در سکوت نیست.

“من می خواهم به انجام بهتر از هر راننده دیگر اما هر کس باید با توجه به همان فرصت و درمان همان” اضافه شده نوریس. “این عادلانه نیست که مردم را درمان متفاوت به دلیل نژاد خود را.

“این ورزش می رسد میلیون ها نفر از مردم و بیشتر ما می توانید انجام دهید به عنوان رانندگان و تیم ها و به عنوان یک جامعه در فرمول یک بزرگتر ما تاثیر می تواند داشته باشد.”

جدید F1 مبارزات انتخاباتی بوده است با توجه به شروع در اواسط ماه مارس قبل از عضو نوریس’ مک لارن تیم سقوط بیمار مبتلا به کروناویروس در آستانه فصل بازکن در ملبورن.

این رویداد پس از آن به نام خاموش این سال برنامه پاره پاره کردن. هشت دور – شروع با دو روز متوالی روزهای یکشنبه در اتریش – در حال حاضر با توجه به محل بیش از 10 تعطیلات آخر هفته با F1 کارفرمایان امیدوار مرحله به عنوان بسیاری از 18 مسابقه قبل از پایان سال است.

حوادث در تمام مجموعه را در پشت درهای بسته. ماسک صورت خواهد بود یک دید مشترک در گودال لین در حالی که هر عضو از سفر سیرک تست خواهد شد برای Covid-19 قبل و در طول اتریش جایزه بزرگ. دور از مسیر نوریس و دیگر رانندگان را تا حد زیادی دور قفل شده در هتل خود را.

“من خواهد بود در یک حباب صحبت کردن و برقراری ارتباط با چند نفر که من نیاز به گفت:” نوریس. “من بسیار زیادی را صرف سه ماه گذشته خود من پس از من به آن استفاده می شود.

مرسدس بنز مسابقه را در یک سیاه رد و بدل برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش (مرسدس بنز)

“ما باید به مردم در حالت آماده به کار و مردم در بازگشت به بالا پرش به نقش های مختلف اگر مردم بیمار قرار می گیرند. اما ما همه می خواهم به اینجا تا مسابقه نهایی در ماه دسامبر بنابراین ما اقدامات احتیاطی را به مطمئن شوید که ما می تواند همچنان به انجام کار ما است.”

نوریس خواهد بود به دنبال ساخت یک تشویق به باز کردن فصل در ورزش که در آن او به پایان رسید 11th در این مسابقات با بهترین پایان ششم در بحرین و اتریش.

او افزود: “این دوره شده است طولانی ترین که من هدایت می شود نه چیزی از من شروع go-karts وقتی من هفت سالم بود.

“من احساس مثل من نبوده و یک راننده. من رفته بازگشت به یک زندگی عادی انجام چه هر کس انجام شده است در خانه ماندن و بسیار دیگری نیست.

“در برخی از راه های آن شده است به خوبی برای گرفتن یک استراحت از آن, اما در حال حاضر هیچ چیز وجود دارد من می خواهم بیشتر به عقب بر گردیم در ماشین و شروع به رانندگی کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>