مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

فرمول یک چین خواسته است که آیا آن را ممکن است به مرحله دوم مسابقات در شانگهای مدار بین المللی در ماه های آینده به عنوان سال 2020 ادامه فصل به تصریح در تلاش برای تکمیل مبارزات انتخاباتی شایسته در مسابقات قهرمانی جهان.

F1 هفته گذشته اعلام کرد که ژاپن و سنگاپور و جمهوری آذربایجان نخواهد برگزاری مسابقات این فصل به طور قابل توجهی کاهش گزینه های باز در سال 2020 تقویم در خارج از اروپا است.

فرمول یک گروه در حال حاضر اعلام کرد هشت مسابقه اروپایی برنامه به شروع فصل از 3 جولای اما امید و سپس حرکت به گسترش کمپین در سراسر جهان مجبور به کنار گذاشته بود تا حدودی به دلیل تغییر در وضعیت و تقویم به طور منظم.

مقامات هنوز هم امید به پایان فصل با دو هدر در بحرین و ابوظبی است اما برای پر کردن فاصله بین پایان اروپایی پا و میانه آخر F1 در حال بحث در مورد گزینه های متعدد – که یکی از آنها شامل اضافه کردن بیشتر آشنا اروپایی آهنگ های مانند ایمولا و پرتیمانو در Algarve.

اما از آن پدید آمده است که چین نیز می تواند بازگشت به تقویم با وجود اینکه مسابقه اول حذف شود و از سال 2020 فصل زمانی که شیوع کروناویروس رسیده همه گیر سطح در ماه مارس.

“FOM خواسته ما آن است که اگر ممکن است برای شانگهای برای برگزاری دو مسابقه” شانگهای مدیریت مدیر ورزشی زو بن به نقل از به نقل از وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا.

“ما ساخته شده است تصمیم نهایی با توجه به پتانسیل تغییرات وضعیت اپیدمی.”

چینی جایزه بزرگ در ابتدا با توجه به صحنه در 17-19 مارس در شانگهای بود اما به تعویق افتاد و با توجه به Covid-19 شیوع در شهر ووهان. بیش از هشت میلیون نفر آسیب دیده اند و این ویروس در سراسر جهان وجود دارد و همچنین ترس از موج دوم شیوع در چین پس از مقامات دیروز 27 موارد جدید در پکن در ژوئن 15.

چین شده است محتاط در مورد از سرگیری ورزش حرفه ای حتی به عنوان همسایه کره جنوبی و ژاپن و تایوان باید دوباره فوتبال و لیگ بیس بال.

بالا-پرواز بسکتبال چین (CBA) لیگ از سر گرفته خواهد شد در روز شنبه در دو هاب مرکزی در چینگدائو و Dongguan اما طرفداران حاضر خواهد بود.

چینی سوپر لیگ (CSL) لیگ برتر فوتبال بود که برنامه ریزی شده به جریان در 22 فوریه از سر گرفته خواهد شد در ماه جولای “اگر همه چیز به خوبی می رود” شین هوا به نقل از زو عنوان کرد و گفت.

زو گفت: دولت صحبت شده بود به بسیاری بین المللی ورزشی سازمان در ماه های اخیر در مورد میزبانی رویدادهای در چین سرمایه مالی.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im