بسیار نادر فضایی پروانه' دستگیر ESO تلسکوپ

یک عکس خیره کننده از یک حباب گاز که شبیه یک پروانه گرفته شده توسط رصدخانه جنوبی اروپا را (ESO) تلسکوپ بسیار بز

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

یک عکس خیره کننده از یک حباب گاز که شبیه یک پروانه گرفته شده توسط رصدخانه جنوبی اروپا را (ESO) تلسکوپ بسیار بزرگ.

حباب – شناخته شده به عنوان NGC 2899 – هرگز قبل از دستگیر شده اند در جزئیات مانند.

گاز دهانه به اندازه دو سال نوری از مرکز آن است که حدود 11.76 تریلیون مایل است و می تواند رسیدن به حرارت تا ده هزار درجه است. این چیزی است که می دهد حباب آن تب و تاب بودن.

این درجه حرارت بالا ناشی از تابش از سحابی پدر و مادر ستاره, ESO می گوید. که باعث می شود گاز هیدروژن به درخشش قرمز در اطراف گاز اکسیژن که آبی می درخشد.

فضای پروانه است واقع بین 3000 و 6500 سال نوری دور در جنوب صورت فلکی ولا – در غیر این صورت شناخته شده به عنوان بادبان. این دو مرکزی ستاره است که در آنچه به آن قابل توجه نزدیک به شکل متقارن.

تنها حدود 10 تا 20 درصد از سحابی این نوع از دو قطبی شکل.

Planatary سحابی ها تشکیل شده که باستان ستاره است که می تواند توده شش بار بزرگتر از خورشید سقوط و اخراج مقادیر عظیمی از گاز است.

اشعه فرابنفش باعث می شود این گاز به درخشش درخشان تا زمانی که آنها پراکنده از طریق فضا است. در کیهانی زمانبندی این وقایع رخ می دهد بسیار به سرعت.

این پدیده گرفته شده توسط تلسکوپ بسیار بزرگ (VLT) در شیلی به طور خاص کاهنده کانونی کم و پراکندگی طیف (FORS) تلسکوپ متصل به آن است.

این FORS یکی از چهار تلسکوپ است که باعث می شود تا VLT و 8.2-متر.

به تازگی ستاره شناسان همچنین کشف یکی دیگر از زیبا رویداد منحصر به فرد: انفجار نور ماوراء بنفش در پی انفجار یک کوتوله سفید.

ستاره شناسان تنها قادر به دیدن یک رویداد مانند که یک بار قبل از اما امیدواریم که از آن خواهد شد قادر به فاش کردن اسرار جهان از جمله چگونه سیاره خود ما شکل گرفته در اطراف آن هسته آهن و همچنین به عنوان اثر انرژی تاریک.

انرژی تاریک توسط یک نیروی مرموز که به نظر می رسد به گسترش میزان در جهان ما را افزایش می دهد به جای کم کردن سرعت.

این انرژی شامل 70 درصد از تمام انرژی در جهان است اما هنوز نسبتا ناشناخته به دانشمندان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب