اورتون مقابل ساوتهمپتون نتیجه: پرستاران از دست دادن کنترل بازی اما آویزان بر روی یک نقطه در Goodison Park

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ساوتهمپتون واگذار وضعیت خود را به عنوان تنها باشگاه به کشیده اند در لیگ برتر پس از به نوبه خود از سال, واگذاری یک بازی آنها کنترل می شود برای به اشتراک گذاشتن غنایم با اورتون در Goodison Park.

کارلو آنچلوتی را کنار کشیده و خود شکست نخورده املا در خانه به 10 مسابقات در این بخش در حالی که رالف Hasenhuttl را به اتهام دوباره ارائه یک یادآوری از فاصله آنها سفر کرده اید از 9-0 drubbing توسط لستر سیتی در سنت مری در ماه اکتبر.

جنوب-سواحل طرف شد برتر برای بخش عمده ای از افتتاح نیمه امان از اختیار و ترکیب خوبی بر روی توپ.

میزبان’ هافبک به طور معمول تعقیب سایه ها با ناتان ردموند استوارت آرمسترانگ و جیمز وارد پراوز آنها باعث مشکلات در حالی که درآمدهای شد کابوس به علامت گذاری در این منطقه است.

ساوتهمپتون شد پیدا کردن آن آسان به التماس کردن شانس چرخاندن اورتون بازیکنان با برخی از نرم و صاف کردن جنبش است.

داخل 10 دقیقه آرمسترانگ تا به حال یک هدف مجاز برای آفساید و قبل از علامت نیم ساعت وارد پراوز زده میره از نقطه پنالتی. یک هدف برای پرستاران در حال رشد بود از همه بیشتر اجتناب ناپذیر بود و در نهایت تحویل داده شده توسط خود را پیشرو تیرانداز ماهر.

یکی از آرمسترانگ هدفمند اجرا می شود پایین داخل کانال سمت راست دیدم اسکاتلند بین المللی scuff یک شات اما توپ trickled نسبت به درآمدهای. او هوشمندانه flicked توپ رو دور از اردن Pickford و همچنان به prod آن را بیش از خط.

ساوتهمپتون به حال خود پاداش و مهاجم خود را افزایش بوت طلایی شانس با 19 لیگ هدف از این فصل است.

بازدید کنندگان در ادامه به مطبوعات با تجاوز و عبور با قصد رفت اما به فاصله سطح. لوکاس دیگن بغل کردن دکمه سمت چپ اطراف زمین فوتبال به نیمه راه, خط, حفر فوق العاده crossfield توپ به Richarlison.

برزیل برای اولین بار لمس کلاس بود قبل از او بی رحمانه طراحی یک پایان به بالا و سمت راست.

از اکولایزر محسوس در برابر اجرای بازی بود اما جلال گرفته شده توسط اورتون.

Richarlison سطح نمره در Goodison Park (گتی ایماژ)

تا حد زیادی از طریق خشم و آتش Richarlison آنها دوباره در بند دوم بود که حتی بیشتر امر است.

وجود دارد به اهداف بیشتر اما هر دو تیم در حال آشکارا شکل گرفتن تحت مدیران خود را.

اورتون جمع آوری شده فقط 19 امتیاز از افتتاح 18 لیگ وسایل اما گرفته اند 26 امتیاز از 15 مسابقات دیپای. آنها باید خود را بهبود دفاعی سازمان و مدیریت بازی اما هنوز هم فاقد توهین آمیز و هشیاری است.

ساوتهمپتون بوده است حفر جریمه تیم Hasenhuttl; هویت خود را با و بدون توپ روشن به عنوان آنها همچنان به تحت تاثیر قرار دادن در سفر خود.

تنها یک نقطه از هم جدا شده به طرف جلوتر از لگد کردن و آن را به پایان رسید به همه صاف, اما آن را سخت به انکار است که پرستاران باید بیشتر تعریف سبک, سیستم, و ضامن رفتن به فصل بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>