اورتون میزبان رقبای لیورپول در Goodison Park با هدف نیروی Jurgen Klopp طرف به صبر کمی طولانی تر به پرچ لیگ برتر عنوان شده است.

قرمز شده اند مجبور به صبر طولانی تر از هر طرف تا کنون به زبان انگلیسی در تاریخ فوتبال پس از لیگ را تعلیق با توجه به کروناویروس اما می تواند یکی از دو برنده آنها باید امشب خود را در برابر بزرگترین رقیب. Mohamed Salah و Georginio Wijnaldum تلقی نمی شد به اندازه کافی برای شروع به آنها را در حالی که اندرو رابرتسون نتواند در دسترس نباشد. کارلو آنچلوتی می خواهد به عنوان یک نتیجه او در ادامه به ساخت برای آینده با تافی و دست اول لیگ برتر شروع به نوجوان آنتونی گوردون را امتحان کنید و آن را دریافت کنید. Richarlison اخراج دقت گسترده ای را برای میزبان در یک cagey نیمه اول با هر دو طرف نشان دادن زنگ از سه ماه با هیچ رقابتی فوتبال است.

دنبال به روز رسانی زنده از Goodison Park در وبلاگ زیر:

58 min: Van Dijk متصل با یکی دیگر از لیورپول گوشه اما خود را هدر فاقد قدرت به مشکل Pickford.

55 دقیقه: لیورپول واقعا بردن سرعت در حال حاضر سرودن اورتون در و جستجو برای دستیابی به موفقیت. آنها می تواند حس که میزبان وجود دارد ،

54 دقیقه: یال موج پایین سمت چپ و باعث می شود راه خود را به جعبه. کلمن آهنگ های او تمام راه را قرار می دهد و در دیگری بسیار عالی مقابله با برنده شدن در کنار او یک هدف و پا زدن در این فرآیند است. او در دفاع به خوبی تا کنون.

تبلیغات

51 min: درخشان فوتبال از لیورپول در لبه اورتون جعبه. کیتا های standout مجری تا کنون پخش توپ به قفسه سینه از Firmino که هدایت آن را به عقب به هافبک. او اولین بار شات هدایت گسترده ای از مراتب پست ،

49 min: Pickford کف دست دور الکساندر-آرنولد تحویل و اورتون روشن است.

48 min: Van Dijk نقش دوست داشتنی پیچش یا حلقه زنی پاس پایین سمت چپ برای گومز برای اجرا بر روی اما کلمن است که به سرعت در سراسر به مهم مقابله با. لیورپول را در نیمه اول گوشه.

تبلیغات

لگد کردن

اورتون دریافت در نیمه دوم در جریان است. لیورپول را ساخته اند یک و نیم زمان تغییر بیش از حد, معرفی الکس اکسلاد-چمبرلین برای Minamino.

برخی از نصف زمان خواندن: یک گزارش بازی از چلسی پیروزی در استون ویلا در اوایل امروز:

نیمی از زمان

که آن را برای یک cagey نیمه اول. آن بوده است که کم شانس برای هر دو تیم است اما صنعت و تلاش نشده اند وجود ندارد. در که در آن به ویژه غیر معمول برای یک Merseyside دربی. بیایید امیدوار باشیم که بازی مشتعل پس از شکستن به عنوان بسیاری از پست-مستند وسایل در طول چند روز گذشته داشته است.

تبلیغات

45+1 min: دو دقیقه از زمان اضافه شده در پایان نیم.

44 min: یال میدارد Minamino در وسط جعبه اما شوت او مسدود شده توسط Holgate. ژاپنی وینگر نگاه پر جنب و جوش واقعا بدون صدمه زدن به اورتون امشب.

SUBS

42 دقیقه: نگرانی برای لیورپول به عنوان میلنر می رود به زمین. او به سرعت گرفته شده و جایگزین جو گومز که عمل به عنوان موقت چپ بازگشت.

تبلیغات

41 دقیقه: بهتر از لیورپول درست در این زمان است که می رود به هدف و تساوی نسبتا معمول صرفه جویی از Pickford پایین به سمت راست.

دقيقه 40: یال نوبت کلمن و تساوی یک ناپاک از کین که نمی تواند نگه دارید تا با لیورپول رو به جلو است. یکی دیگر از مجموعه قطعه برای الکساندر-آرنولد.

39 دقیقه: الکساندر-آرنولد تحویل از قطعات مجموعه ای است غیر منتظره ای فقیر تا کنون. یکی دیگر از ضربه آزاد رول ضرر را برای یک هدف و پا زدن.

تبلیغات

36 min: اورتون کار توپ به سادگی پایین سمت راست از طریق Iwobi که می یابد گوردون. نوجوان می گذارد آن را برای Richarlison به ساقه اما تلاش خود را مسدود شده است.

34 دقیقه: یک فرصت مناسب و معقول برای Firmino که جمع آوری توپ بر روی لبه کادر و انتخاب به شلیک به جای پیدا کردن کیتا به سمت چپ خود را. برزیل میکشد او چپ پا تلاش گسترده ای.

32 min: نزدیک! گوردون نوسانات یک ضربه آزاد به جعبه و Richarlison هدر حلقه نوار و بر روی سقف net. پرچم بالا می رود برای آفساید چند ثانیه بعد.

تبلیغات

30 دقیقه: آن را الکساندر-آرنولد که عبور و Matip افزایش می یابد که بالاترین در وسط جعبه. او راهنماهای خود را هدر گسترده متاسفانه با توجه به فضای او در بر داشت خود را در.

29 دقیقه: هندرسون را با اقدام متقابل شارژ توسط دیگن اما او با استفاده از یک دست برای جلوگیری از آن و لیورپول باید یک ضربه آزاد. الکساندر-آرنولد و میلنر دو نامزد به ارسال آن به جعبه…

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای به روز رسانی به بار