مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اورتون و لیورپول بازی 0-0 قرعه کشی در لیگ برتر انگلیس در روز یکشنبه.

لیورپول تا به حال مقدار زیادی از اوایل اختیار داشتن اما تنها نیمه شانس در آن دوره بودند Takumi Minamino تلاش کردن هدف و پایین متقابل در سراسر چهره Alisson هدف که دومینیک کالورت-Lewin نمی تواند رسیدن به.

روبرتو Firmino اریب یک شات گسترده ای قبل از شکستن و Sadio یال گذشت تا شانس به ساقه به عنوان برندگان-در-انتظار داشتم بهتر از این بازی بدون پیدا کردن دستیابی به موفقیت.

در اواخر این اورتون بود که رفت و در تعدادی از موارد اما در حقیقت این بازی فاقد لبه برش و حتی شدت است که به طور معمول خواهد بود یک مشخصه ثابت. در اینجا پنج چیز به ما آموخته از Merseyside دربی.

تغییر چهره

آنتونی Gordon, 19 ساخته شده خود را برای اولین بار ارشد شروع برای اورتون (Liverpool FC طریق گتی ایماژ)

بسیار تغییر وضعیت در فوتبال و فراتر از آن بود که به آسانی آشکار در این دو تیم شروع خط-یو پی اس در Goodison Park.

یک Merseyside دربی سه ماه پیش دیده اند و نه بازیکنان مختلف پوشش تا با طرفداران فرم و تناسب اندام, همه شاید بازی یک نقش بزرگتر در آن زمان در مقایسه با چگونه مسائل باید در نهایت بیرون.

آیا آنتونی گوردون ساخته شده اند اولین بازی خود را با بازی بازی های برگزار شده در مارس? مسلما نه. خواهد Takumi Minamino شده در یازدهم در پایان مقابل از زمین ؟ به همین ترتیب غیر محتمل انتخاب. و Alisson در هدف ؟ غیر ممکن است – برزیل مجروح شد.

بازیابی از برخی از آسیب های جزئی می زند در این دوره به دست آوردن تناسب اندام به تازگی برای دیگران و شاید برای کارلو آنچلوتی حداقل عدم حامیان در غرفه اصرار یک تیم در همه به نظر می رسد شده اند عوامل در چهره برداشت به بازی کردن این ویژه دربی.

فشار بالا در مقابل عبور

آن نگاه مانند یک کتاب درسی جلسه آموزشی در زمانی که اورتون تا به حال هدف-آغاز: سه مدافع و در داخل محوطه جریمه سه حمله فقط بر روی لبه – در حال حاضر سعی کنید و با تصویب از طریق آنها.

در معرض خطر رویکرد در نظر گرفته شده بود به مجموعه ای از خانه های جانبی بازی را از عمیق و ساختمان با کنترل در بازی خود را, اما اغلب آنها به پایان رسید تا تبدیل شدن به عقب و داشتن به آن بازی طولانی و رویکرد بود که به زودی رها شده است.

لیورپول تقریبا فشرده به اثر خوب در نیم ساعت اول با Firmino تلاش و یک یا دو شانس دیگر تقریبا ناشی از چالش سریع و انتقال در حمله سوم.

Minamino, Naby کیتا و قابل پیش بینی – Firmino بودند کلیدی در این زمینه برای لیورپول.

یک کاهش در دوره پست-مستند

Gylfi Sigurdsson اورتون جنگ برای در اختیار داشتن با جردن هندرسون از لیورپول و الکس اکسلاد-چمبرلین از لیورپول (2020 استخر)

آن شده است یک مضمون مشترک در لیگ برتر تا کنون نیز در اینجا تکرار: برای اولین بار 45 دقیقه برای تیم شده اند پایین کلید تقریبا ترسو امور.

بازیکنان نیست و به نظر می رسید به همه-اسلحه-فروزان به عنوان به زودی به عنوان آنها بر روی زمین تا حدودی قابل درک است و یک الگوی آشنا به سرعت پدید آمده بدون در نظر گرفتن تیم و یا کیفیت است.

خوشبختانه برای خنثی بینندگان که نه به طول انجامید در طول تمام 90 دقیقه در بیش از حد بسیاری از وسایل – هر چند در این مناسبت نه طرف به نظر میرسد که ضرورت به واقعا همه چیز را برای سه امتیاز است.

لیورپول برنده خواهد شد لیگ به هر حال, بنابراین نمی کاملا به نیروی موضوع; اورتون واقعا باید واقع بینانه شات در اروپا و مشتاق بودند به سادگی به دست نمی رقبای خود یک مسیر ساده تر برای یک جایزه.

هر دو خواهد شد در بیشتر پر جنب و جوش و رویداد پر از مسابقات در سراسر بقیه فصل.

فرصت های از دست رفته

قرمز نیمی از این شهر تحت سلطه ثابت در نظر داشتن و شانس در طول 80 دقیقه بود اما این بلوز که تا به حال بهترین فرصت برای گرفتن امتیاز.

Richarlison تا به حال یک مناسب و معقول به رهبری, شانس, Dominic کالورت-Lewin رفت و تام دیویس دیدم تلاش منحرف بر روی پست – همه در این فضا از یک زن و شوهر از دقیقه.

Alisson و جو گومز فقط به حال به اندازه کافی هر روز کشش به انکار همسایگان خود و هر چند آن شده اند که سر و صدا و با شتاب به حال آنها گرفته شده نقاط آنچلوتی خواهد استدلال کرده اند که خود را gameplan کار کرده و به کمال است.

به جای اورتون را صرفا از دست دو کشیده و یکی از سه دربی در تمام مسابقات این فصل خود را به عنوان winless اجرا در دستگاه ها می رود.

عنوان بحث به تعویق افتاد

لیورپول رفت به دربی دانستن شش امتیاز و مهر و موم آنها را مدتها در انتظار لیگ قهرمانان اروپا پس از سه نقطه در اینجا می شده اند و ایده آل به آنها یک شانس برای برنده شدن جایزه در آنفیلد.

هنوز هم وجود دارد یک کار باید انجام شود هر چند آن را به کریستال پالاس تا بعد—با دو جراحت برداشت تا اینجا توسط جیمز میلنر و جوئل Matip به علاوه اندی رابرتسون از سمت چپ به عنوان یک احتیاط به او بازسازی تناسب اندام.

آن را تنها کمی تاخیر به لیورپول را اجتناب ناپذیر عنوان جشن و آنها را پیچیده دیر یا زود – هر چند یک تغییر ناگهانی از لیست ثابت معنی است که اگر آنها برنده در روز چهارشنبه و منچستر سیتی پیروزی در روز سه شنبه آن را در برابر پپ گواردیولا طرف که قرمز بعدی فرصتی برای تکمیل کار.

برای اورتون بقیه فصل باید به سادگی در مورد آماده شدن برای 2020/21 و تلاش شاید به پرچ یک نیمه به پایان برسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net