اورتون انتقال اخبار: Richarlison باقی بماند می تواند برای یک سال دیگر پس از آینده مذاکرات با کارلو آنچلوتی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اورتون به جلو Richarlison گفته او ممکن است ماندن در لیگ برتر باشگاه برای یک فصل دیگر خواهد شد اما بحث در مورد آینده اش با مدیر کارلو آنچلوتی در صورتی که دریافت یک “پیشنهاد خوب”.

برزیل که در پیوست اورتون از واتفورد حدود £40m در سال 2018 شده است مرتبط با یک حرکت به چند تا از اروپا باشگاه ها از جمله بارسلونا و منچستر یونایتد.

“این همه در مورد صحبت شده است آنچلوتی در حال حاضر به من گفت که او را در شمارش من برای یک فصل دیگر او از من خواست برای نگه بیت” Richarlison, 23 گفت: Globo Esporte.

“این همه بستگی دارد اگر یک پیشنهاد خوب آمده بودند تا در ما نشستن و صحبت که بخشی از فوتبال است. ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد این جزئیات کار همه چیز.

“او در آوردن بازیکنان جدید بنابراین ما نشستن و صحبت کردن اما من فکر می کنم من می تواند نگه دارید برای یک فصل دیگر.”

Richarlison گفت: او می خواست برای ادامه توسعه خود را دیپای که در زمان شارژ از اورتون در ماه دسامبر گذشته.

“من تا به حال توسعه قابل ملاحظه ای در اورتون به طوری که من از آن ساخته شده به تیم ملی برزیل. من معتقدم که این یکی از بزرگترین دستاوردهای,” او گفت:.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>