ESA Korolev Impact Crater Mars
سازمان فضایی اروپا (ESA) مریخ اکسپرس را دستگیر کرده است برخی از تصاویر باور نکردنی از 82km گسترده Korolev تاثیر دهانه در مریخ و این موزاییک به ما می دهد یک نمایش 3D از آنچه آن را مانند نگاه از نزدیک. آب یخ را می توان در Korolev دهانه چرا که عمیق ترین بخش از این افسردگی به عنوان یک طبیعی سرد و دام به عنوان درجه بالاتر از یخ سرد می شود و آن را سنگین تر نسبت به هوای اطراف تپه است که محافظت از گرما و تصعید. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این ویدئو ساخته شده است با استفاده از یک تصویر موزاییک ساخته شده از تک مدار مشاهدات از با وضوح بالا دوربین استریو (HRSC) در مریخ اکسپرس ترکیب داده ها از HRSC نادر و کانال های رنگ. این نادر کانال اساسا تراز عمود بر سطح مریخ به عنوان اگر شما راست پایین در سطح. بعد این تصویر شد و سپس همراه با توپوگرافی اطلاعات از کانال های استریو از HRSC به تولید سه بعدی چشم انداز است.

فروش

Celestron - 70mm Travel Scope DX - Portable Refractor Telescope - Fully-Coated Glass Optics - Ideal Telescope for Beginners - BONUS Astronomy Software Package - Digiscoping Smartphone Adapter
Celestron – 70mm سفر دامنه DX – قابل حمل Refractor تلسکوپ – به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک – ایده آل تلسکوپ برای مبتدیان – جایزه نجوم بسته های نرم افزاری – Digiscoping گوشی های هوشمند آداپتور

  • برتر نوری: این Celestron 70mm, سفر, دامنه, ویژگی های با کیفیت بالا به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک قوی 70mm لنز هدف یک قاب بسیار سبک وزن و سفارشی کوله پشتی برای حمل آن است. کیفیت آن بی نظیر در کلاس خود و در برابر رقبا است.
  • قدرتمند EYEPIECES تا از نزدیک مشاهده: ما برای تلسکوپ ستاره شناسی مبتدیان مجهز به دو با کیفیت بالا eyepieces (20mm و 10 میلی متر) است که به کم و قدرت بالا نمایش اجرام آسمانی در شب و اشیاء زمینی در طول روز.
  • بزرگ 70MM لنز هدف: ما refractor تلسکوپ مجهز به یک بزرگ 70mm دیافراگم لنز هدف فراهم می کند که پیشرفته تر و روشن تر نمایش در مقایسه با 50mm مدل حالی که با اضافه کردن بسیار کمی از وزن اضافی. راه اندازی و استفاده از این سفر دامنه سریع و آسان است.
  • جایزه کیسه, سه پایه, ماه, فیلتر بارلو 2x, بلوتوث شاتر, گوشی های هوشمند, آداپتور و نرم افزار: بسیار قابل حمل و آماده برای شما digiscoping ماجراهای. همچنین شامل یک دانلود رایگان از یکی از مصرف کننده تاریخ نجوم نرم افزار برنامه.
  • بی نظیر گارانتی و پشتیبانی از مشتری: Buy با اعتماد به نفس از جهان #1 تلسکوپ با نام تجاری مستقر در کالیفرنیا از سال 1960. شما همچنین می خواهید در دو سال گارانتی و دسترسی نامحدود به پشتیبانی فنی از تیم ما از ما مبتنی بر کارشناسان.

دهانه نام ارشد مهندس موشک و فضاپیما طراح سرگئی Pavlovich کورولیوف (1907-1966) لقب پدر روسی تکنولوژی فضایی. Korolev توسعه اولین موشک بین قاره ای R7 های پیشرو مدرن موشک سایوز که هنوز در عمل امروز. با موشک و فضاپیما طراحی او همچنین مسئول اولین ساخته دست بشر ماهواره ای (Sputnik در سال 1957) و برای اولین بار انسان spaceflight (یوری گاگارین در سال 1961) گفت:” ESA.

[منبع]