Erling Haaland: مدیر انگلستان گرت سوتگیت توضیح می دهد که چرا تماس بگیرید تا هرگز احتمال زیاد

Erling Haaland امید بستن برای بازی با انگلیس بود و نه یک گزینه واقع بینانه و پس از او “کردن” توسط نروژ با توجه به گرت سوتگیت با وجود بوروسیا دورتموند مهاجم دو ملیت.

Haaland متولد شد و در لیدز در مدت کوتاهی پس از پدرش Alf-اینگه ترک کرده بود اللند راه پیوستن به منچستر سیتی در تابستان سال 2000.

این Haaland خانواده صرف سه سال آینده در انگلستان در حال حرکت به نروژی شهر برین زیر Alf-اینگه بازنشستگی از طریق آسیب است.

19 سال است به دنبال پدر را قدم به قدم در سطح بین المللی ساخته شده و اولین بازی خود را برای نروژ در سپتامبر گذشته پس از برنده کلاه در سطح جوانان از زیر-15s به سمت بالا.

تحت فیفا واجد شرایط بودن قوانین دو ملیت بازیکن می تواند سوئیچ تعلقات تا پوش در سطح ارشد در رقابتی بازی.

اما با توجه به Haaland بودن “بسته” توسط نروژ در سنین پایین فلوریدا معتقد است که او همیشه بعید به نمایندگی از کشوری که او در آن متولد شد.

“بدیهی است که در این سن و سال گروه در آن زمان که نمی توانست در رادار زیرا زمانی که او را شکست و به اولین-تیم فوتبال او تقریبا در حال حاضر در نروژ جوانان سیستم” سوتگیت گفت.

“ما استخدام در اوایل اما ما نمی توانست به او هنگامی که او هنوز هم در یورکشایر, که برای اطمینان حاصل کنید.

“ما همیشه در تلاش برای نظارت بر این موارد, اما من فکر می کنم در آن به عنوان مثال او گره خورده بود تا خیلی زود توسط نروژ و من فکر می کنم همچنین با بازیکنانی مثل او آنها کاملا روشن است که آنها می خواهند به بازی به عنوان به خوبی.

“او احساس می کند که وفاداری به کشور است که او را برای بازی در حال حاضر و شما همیشه با احترام از آن است.”

سوتگیت اضافه شده است که جهانی طبیعت فوتبال جهان به این معنی است که فدراسیون فوتبال به طور فزاینده ای می یابد خود را رقابت برای دو ملیت بازیکنان. اکثریت کسانی که در انگلستان توسعه تیم های واجد شرایط برای بازی با یک کشور دیگر.

“آن را 100 درصد بیشتر از یک چالش است.” “نه آنقدر که ما نیاز به نگاه بیشتر afield, اما من فکر می کنم 70 درصد از ما تیم توسعه می تواند برای بیش از یک کشور در طول تاریخ است که می شده اند و دیگر انگلیسی, سازمان ملل.

“در حال حاضر خیلی بیشتر می توانید واجد شرایط برای یکی از کشورهای آفریقایی یا کشورهای کارائیب دیگر نقاط اروپا است.

“به عنوان جهان بیشتر می شود گذرا ما با آن مواجه است که رقابت خیلی بیشتر به راحتی بنابراین ما قطعا آگاهانه است که از طریق توسعه تیم های سمت راست راه را از طریق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید