Traffic-Powered Turbine
عکس های اعتباری: Deveci Tech
ترکیه-بر اساس ENLIL توسعه هوشمند محور عمودی توربین بادی است که تبدیل بزرگراه به منابع انرژی تجدید پذیر با استفاده از پویایی این شهرستان در حالی که همچنین ارائه ایمنی به شهرستان با تشکر از ساخته شده است در سنسور است که می تواند با ارائه هشدارهای ممکن است برای رانندگان. می توان آن را به سرعت مونتاژ می شوند در حالی که پانل های خورشیدی تا بالا تولید برق و یا به طور مشخص تر 1 کیلووات در ساعت برق است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.

بسیاری از سنسور شامل یک که اقدامات کربن, زلزله, تشخیص و اینترنت از چیزهایی که پلت فرم. این توربین نه تنها می تواند نصب شده در بزرگراه ها اما در پارک ازپارک بام ها و همچنین در نزدیکی خوابگاه های خصوصی. تولید انرژی هم می تواند حمل و نقل به مکان های دیگر و یا استفاده می شود برای تعمیر و نگهداری از جاده.

LEGO Creator Expert Vestas Wind Turbine 10268 Building Kit (826 Pieces)
LEGO Creator متخصص Vestas توربین بادی 10268 ساختمان کیت (826 قطعه)

  • ساخت یک آیکون از انرژی باد با کلکسیونی LEGO Creator متخصص Vestas توربین بادی کامل با عملکرد قدرت موتوری تیغه های درختان و گیاهان سبز کلبه دنج و Vestas خدمات ون!
  • این لگو مجموعه همچنین شامل 3 minifigures: یک زن و 2 Vestas تکنسین خدمات به همراه یک سگ شکل
  • اقدامات حدود 39 اینچ (100 سانتیمتر) بالا 24 اینچ (62 سانتی متر) عرض و 12 اینچ 31) عمیق
  • 826 قطعات – برای دختران و پسران در سن 12+ و برای طرفداران و بچه ها در تمام سنین
  • این لگو Creator متخصص Vestas توربین بادی 10268 مجموعه ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو مجموعه و آجر لگو برای خلاق ساختمان