انگلستان در مقابل غرب هند زندگی می کنند جریان: چگونه به تماشای کریکت ثابت آنلاین و تلویزیون امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاخیر کریکت تابستان می شود در جریان صبح روز چهارشنبه به عنوان سه سری تست بین انگلستان و غرب هند آغاز می شود در ساوتهمپتون.

این بیماری همه گیر کوروناویروس دیدم کریکت را در خود نگه دارد همراه با تمام ورزش های دیگر در سراسر جهان و در نتیجه در تابستان که با تاخیر به همه اشکال از بازی هستش یا تعویق و یا لغو.

اما بانک مرکزی اروپا خوش بینانه شناسایی شده سریال در برابر غرب هند به عنوان ایده آل برای بازگشت به ورزش و کسانی که امید را تحقق روز چهارشنبه در Ageas کاسه به عنوان اولین آزمون تابستان در نهایت می شود در جریان است.

انگلستان خواهد بود بدون کاپیتان جو ریشه به عنوان او نتواند با توجه به مرخصی معنی بن استوکس خواهد کاپیتان آزمون جانبی برای اولین بار در چه آشنا انگلستان تیم ملی.

با این حال به نظر می رسد که وجود خواهد داشت هیچ استوارت گسترده در این سمت با جانباز کاسه سمت چپ به عنوان خوانده شده را علامت چوب است که انتظار می رود ترجیح داده می شود در این حمله.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن برای آزمون اول.

زمانی که اولین آزمون ؟

اولین آزمون بین انگلستان و غرب هند صورت می گیرد در 8-12 ماه جولای.

چه ساعتی شروع شد ؟

بازی می شود در جریان هر روز در ساعت 11 صبح هر چه آب و هوا در این هفته می تواند ویران کردن بازی با جلسه بار.

چگونه می توانم آن را ؟

پوشش زنده خواهد شد و در آسمان ورزش کریکت (آسمان: 405, باکره: 504) و Sky Sports رویداد اصلی (آسمان: 401, باکره; 501).

برجسته نشان داده خواهد شد در بی بی سی دو از 7ساعت به 8ساعت در روز یک تا چهار با در روز پنج برجسته شروع در زمان بعد از 7:30بعد از ظهر.

من می توانید آن را به صورت آنلاین?

پوشش زنده در دسترس خواهد بود هر روز در آسمان رفتن برنامه با Sky Sports اشتراک مورد نیاز است. نکات برجسته در دسترس خواهد بود در بزرگ سیاه و سفید دیک, ورزش, وب سایت و برنامه.

اگر شما یک آسمان مشتری شما می توانید یک NOWTV روز تصویب در اینجا به تماشای بدون اشتراک.

ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از لینک ها در این مقاله, اما ما هرگز این اجازه را به ما نفوذ محتوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>