انگلستان در مقابل غرب هند: Jason دارنده ستاره برای بازدید کنندگان به عنوان میزبان انجام می شود برای چای در روز دو

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کامل طول مناسب و معقول گزاف گویی و جنبش به اندازه کافی به هر دو روش. کریکت ممکن است دور شده است اما آن باقی مانده است یک بازی ساده در اصل. اما تعداد کمی از آنها قادر به قرار دادن که به عمل به عنوان Jason دارنده در اینجا انجام داد.

یک بیت از درز از گسترده از چین کردم Zak کرولی سر به در کردن طرف مقابل خود را پد در مقابل ، یک تغییر در طول Ollie پاپ – سخت تر را انتخاب کنید تا از بالا بازو در شش پا-هفت قاب – به ارمغان آورد با آن نامشخص رفت و آمد و یک تلنگر از طریق به wicketkeeper شین Dowrich. ایستاده در کاپیتان و معاون بن استوکس و جس Buttler بودند به طور مشابه لغو شد. Jofra کماندار شماره پنج و علامت چوب را انحراف به خندقها تایید ششم. حرفه ای-بهترین برای دارنده شش 42 و هفتم مجموعه ای از پنج ویکت در آزمون.

فقط به عنوان ما شده اند عادت کرده اند به این نوع کار از دارنده – شش نفر از کسانی که hauls آمده اند از ژانویه 2018 – خیلی بیش از حد ما تبدیل شده اند عادت کرده اند به شخصیت ما پیوسته و ما را به تصویر بزرگتر. در اینجا آن بود که انگلستان اولین نوبت انجام می شود برای چای در روز برای 204: دارنده کمک به ضربت بزمین کوبیدن نهایی پنج ویکت برای 50 اجرا می شود پس از شانون گابریل سه ویکت تا بالا اختصاص کل بالا وجود دارد فقط برای 51.

اما برای شادی بخش مشارکت 67 بین استوکس و Buttler همه چیز می تواند بهتر بوده است. تا به حال آنها گرفته شده شانس به حذف استوکس بر 14 (کاهش یافته است و در عمیق عقب مربع پا توسط Kemar روچ خاموش Alzarri یوسف) یا 32 (پوسته در پوشش توسط Shamarah بروکس کردن روچ) شما می توانید می گویند با اعتماد به نفس بیشتری که موقعیت خود را از 57 در یکی کنده تا به حال آنها را در کنترل تنها از این آزمون برای اولین بار.

به جای آن باقی می ماند و کمتر به نفع خود هر چند بسیار بیشتر در اختیار خود را از انگلستان. و در حالی که قبلی تکرار از این غرب هند جانبی ممکن است شما در ابتدا به صورت یک تلنگر دارنده تصدی یکی از ثبات بیشتری است.

در حال حاضر, آن را به ارزش قرار دادن خود انسان به چارچوب مناسب. ما می توانیم بحث در مورد غرب هند کاپیتان نیاز به دولتمردان و تسهيل کننده و با حساسیت نسبت به “را در جزایر با هم” بدون واقعا دانستن چه هر یک از کسانی که همه چیز در واقع به معنی. اما اعداد بگویید خیلی روشن داستان – از برتری یکی از این بازی بیشترین احترام را پرت.

پس از 2018 را 59 درها آمده اند در 13.49 و در حال حاضر 680 اجرا می شود در 42.50. امروز شش ویکت مسافت برابر انگلستان است که همراه با دو قرن در برابر آنها در سال گذشته باعث می شود او دوم ورود به یک باشگاه که قبلا افسانه ای فرانک Worrell به عنوان تنها عضو.

اما پس از سال 2018 دارنده ICC شماره یک رتبه رسد تنها بازی 12 آزمون. شماره دو در این لیست است استوکس است معلوم در دو بار به عنوان بسیاری از. راوی Jadeja در شماره سه از دست رفته 10 در آن زمان و هنوز هم معلوم شد برای 14. روایت است که او دستکمگرفتهشده کاملا درست نباشد. او فقط تحت ایفا کرده است.

دارنده در پرواز کامل برای غرب هند (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

بیشتر چیز عجیب و غریب است که خود را کاهش سفید-توپ تجدید نظر شود. غرب هند تکیه کمتر از او را در خود قوی تر فرمت های. او ساخته شده 45 از امکان 52 ODI XIs و فقط نه نفر از 32 در T20is. چه نگرانی از محدود اور حواس او را پرت هستند و هیچ نگرانی از خود و انتخاب نیست.

آن را به شما تعجب که چه نوع از میراث دارنده را ترک خواهد کرد. او کسی است که به یک اندازه است و نه تا به حال به تحت تأثیر اریب اقتصاد غرب هند باید برای مقابله با. او حرفه ای است که مرتب کردن بر اساس هر کس دیگری به نظر می رسد تمایل غرب کریکت هند. نوستالژی از “آن بزرگ غرب هند طرف” ایجاد کرده است تحت عنوان نگرش در میان کسانی که در خارج است که نه تنها ناسالم است اما یک دارنده به طور فعال در تظاهرات علیه حتی اگر بازی خود را حرفه ای مطابق با آن است.

و در عین حال آینده تست کریکت است و بیشتر متکی به بازیکنان او را دوست دارم و Virat Kohli که درخشندگی اوراق قرضه کارائیب و سرخپوستان علاقه مندان به این طولانی ترین فرمت. مسئولیت می تواند یک بار اما آن را نشان نمی دهد در هر دو.

دارنده باقی مانده است تا کنون زحمت کش. ترقی در بولینگ آمده است او می گوید: از مشاهده دیگران – جیمی اندرسون صبر و گلن مک گراث را قوام – سپس قرار دادن آن را به عمل. سابق تنها می تواند پیدا کردن یکی از چوگان امروز ذهن: یک سوم تلاش در کم وزنی از جان کمپبل در نهایت پس از تایید DRS تا به حال زده خاموش دو.

خواسته به نوبه خود ستایش بر روی خود دارنده رد یک بار دیگر ارائه به سادگی: “من واقعا می خواهید را به برخی اجرا می شود.” به طور معمول برای طرز فکر همیشه وجود دارد بیشتر به انجام چند شرط می بندم در برابر او آینده خوبی در آن است.

نه هر کس می خواهد به همه چیز به همه کس و همه باید بود یا نه. اما دارنده می کند و چند می تواند استدلال می کنند که او نمی تجسم آنچه در غرب هند و تست کریکت نیاز در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>