انگلستان در مقابل غرب هند: فروتن Jason دارنده نه انجام دور با وجود قابل توجه بعد دو

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

غرب هند ممکن است نگه دارید یک 147-اجرا منجر شود اما به طور معمول فروتن Jason دارنده تمایلی به ستایش موقعیت خود را در کنده در روز دو. علامت گذاری به عنوان چوب به حال هیچ تردیدی در تصدیق تسلط خود را تا کنون.

از سرگیری در 35 برای یکی 203 همه را با چای, این برنامه شامل یک نیم فروپاشی 52 برای چهار زیر را با پنج ضربه در حال سقوط فقط 51. دارنده عنوان کاپیتان رهبری از جبهه در این زمینه با یک حرفه ای-بهترین شش 42 و سپس تماشا به عنوان سه تاسیس 57 برای از دست دادن فقط جان کمپبل در پایان بازی.

دارنده تدبیر سازگار خط خارج کردن از بیخ و بن بود کاملا تکرار توسط جیمز اندرسون Jofra آرچر و چوب و هر چند دومی بود که حداقل قادر به خم کردن سرعت بازی بولینگ, سریعترین تحویل از مسابقه با سرعت بالا از 94.5 مایل در ساعت. آنها نیاز به نشانه از مخالفت و آنها را به عمل به عنوان به زودی به عنوان آنها بازگشت به میدان در روز جمعه.

“من فکر می کنم آنها در بالا” بستری چوب. “آنها واقعا به خوبی انجام امروز دگرگون واقعا به خوبی به ما نشان داد راه رفتن است.

“ما در یک موقعیت مشابه نوبت اول بنابراین باید یک فرصت به آن را درست مانند آنها. ما تا به حال نسبتا مناسب و معقول بیت با [روری] سوختگی و [جو] Denly و سپس از دست چند درها. ما باید مقدار زیادی برای قرار دادن حق در صبح و سعی کنید برای ایجاد یک تاثیر است.”

زمین ارائه شده است به اندازه کافی برای آمدن خوب روی چوب امید. اما متغیر گزاف گویی و رطوبت در ارائه هنوز هم تا به حال به مهار می شود به درستی و دارنده صبر به حرکت توپ در هر صورت هر دو در زمان مناسب و مقدار مناسب تعیین شد. شبیه او بود قضاوت در DRS تماس با غرب هند با موفقیت بررسی سه “نه” تصمیم گیری در این زمینه از زبان انگلیسی داوری ریچارد Kettleborough.

“این احساس خوب مرد” مخابره دارنده پس از یک هفتم پنج-حمل و نقل چوگان. “این یک لحظه افتخار گرفتن شش ویکت در انگلستان است. هر چیزی برای کمک به این تیم است. نقش من این است که برای کمک با بت و توپ است. آن را در پشت فوق العاده بولینگ واحد.”

او قابل توجه ترین جدا شد و خود را در مقابل تعداد بن استوکس هر دو به عنوان کاپیتان و خیمه همه طفیلی که در بالا به ثمر رساند با 43. استوکس کاهش یافته بود در 14 و 32 در نهایت قبل از گرفتن به گیر – شین Dowrich به آن را انجام دهد – پس از دارنده ناچار left-hander به لبه پشت هنگامی که دید بازی را از طریق midwicket.

“این یک بزرگ جدا کنید. Stokesy دنبال شد کاملا تنظیم شده است. ما با قرار دادن دو شانس بود و او به دنبال ما را پرداخت. او با همکاری جس Buttler بود شروع به شکوفه به چیزی که واقعا می تواند صدمه دیده ما.

“من فقط می خواستم که واقعا سازگار به او. او واقعا حل و فصل و مقابله با خط ما بودند بولینگ. اما من فقط جنبش به اندازه کافی برای نگه داشتن او را در خلیج نگه داشتن او را در بازی و در نهایت لبه.”

این کار اگر چه به سختی نیم انجام می شود. Kraigg Brathwaite (20 نیست) و Shai امید (3*) دوباره شروع خواهد شد و فشار برای رهبری در یک پیچ است که پاداش مثبت با بت و کنترل با توپ. دارنده که به طور متوسط 42 برابر انگلستان زده و دو صد برابر آنها در باربادوس در شروع سال 2019 در حال حاضر تغییر تمرکز خود را.

“آن اوایل می گوید: در این سری فقط دو روز. ما به بت قرار داده این اولین نوبت به رختخواب و سرب – که بسیار مهم است. ما نیاز به تمرکز بر ما پنبه حلاجی شده به جای گرفتار در سری نتیجه.

“من واقعا می خواهید را به برخی اجرا می شود. من یک کار خوب انجام داده و تا کنون اما من تست شده است. من یک سهم را با خفاش. که در آن تمرکز من به چالش کشیده خواهد شد. من را دریافت نمی گرفتار آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید