انگلستان در مقابل غرب هند: بن استوکس طول می کشد رضایت در رفتن از متجاوز به باتری

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

“من بیشتر وزوز زمانی که من با آن مواجه 300 توپ از زمانی که من رسیدم من صد” خندید بن استوکس در ناباوری خود شاهکار استقامت در روز دو.

10 تست قرن برای allrounder و دوم برای درب بازکن هوشمند Sibley کمک انگلستان به 469 نه اعلام کرد در اولین نوبت قرار دادن آنها را در یک موقعیت غالب در تست دوم در برابر غرب هند در امارات اولدترافورد. هر دو نوبت بودند قابل توجه برای صبر و شکیبایی خود را: Stokes’ 176 گرفتن 356 توپ (حرکت به سه چهره در آینده 255) در حالی که Sibley کوتاه و bunted 120 از 372. سفر خود را به سه چهره آمد 312 تحویل و تقریبا هشت ساعت است. روز سه آغاز خواهد شد با غرب هند انتهایی توسط 437 اجرا می شود برای از دست دادن جان کمپبل در اولین نوبت پاسخ.

این بود که در سخت ترین استوکس تا به حال به کار برای یک صد – none گرفته اند به عنوان طولانی و رضایت در نشان دادن مهارت و چابکی سبک از متجاوز به باتری روشن بود.

“این چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم من خواهد بود قادر به انجام,” او گفت:. “این در مورد آگاه بودن از شرایط – گرفتن 450 پس از قرار دادن در [غرب هند برنده بازی شیر یا خط و دگرگون اول] شگفت انگیز است. من رفتم از طریق چرخ دنده ها در دوره های مختلف. من خوشحال هستم با چه چیزهایی رفته اند.”

استوکس نیز مورد تحسین قرار گرفته Sibley پشتیبانی در انتهای دیگر نه برای اجازه می دهد استوکس به عنوان او می گوید: “از طریق چرخ دنده”. نیم قرن در آمد 119 تحویل وجود دارد به قرن زمان 136 بیشتر قبل از حمله رعد اسا از 103 به 150 گرفت فقط 46. همه در همه, او تا به حال 17 چهار دست و پا و دو sixes. Sibley, در مقابل, به پایان رسید با فقط پنج چهار دست و پا. “داشتن Sibley در دیگر او را سنگ در بالا از نوبت” گفت: استوکس. “هیچ چیز fazes او.”

24 ساله خود اعتراف به برخی از احساس وحشت و نگرانی ، “من فکر می کنم گاهی اوقات شما فکر می کنم شاید بعد از شما آن را ممکن است یک بیت از یک اتفاق” گفت: Sibley در پایان بازی. که بالقوه “اتفاق” آمد و در آغاز سال در مقابل آفریقای جنوبی در کیپ تاون است.

استوکس وجود دارد بیش از حد و 72 مشارکت پس از آن بود bettered با 260 برای چوگان چهارم اینجا. و البته که دوم Sibley صد – یک 15 در کلاس اول کریکت.

“برای دریافت دو احساس بسیار خوبی است و بدیهی است که آن را قرار داده و ما را در یک موقعیت خوب در آزمون مطابقت مهمتر و امیدوارم کمک خواهد کرد تا یک پیروزی” Sibley گفت.

کاپیتان تیم ملی انگلستان بن استوکس (سمت چپ) و Dom Sibley تا به حال یک همکاری 260 اجرا می شود (گتی ایماژ)

در ضمن استوکس اظهار داشت: بازیکنان انگلیس خواهد تجمع در اطراف Jofra کماندار پس از کاسه مجبور شد از بازی و به خود انزوا برای شکستن زیستی-پروتکل های امنیتی. کماندار رد شد از این آزمون شب قبل از یک روز زمانی که او نشان داد که او در بازدید از تخت خود را.

با انجام این کار در راه اولدترافورد از Ageas کاسه و آمدن به تماس با کسی که در خارج از بانک مرکزی اروپا را به دقت هماهنگ حباب کماندار قرار داده و خود او هم تیمی و سری در خطر است.

استوکس که مورد تحسین قرار گرفته کماندار تعهد به تیم او پس از سه ویکت در نوبت دوم این آزمون برای اولین بار است که غرب هند برنده چهار ویکت به حال چیزی جز حمایت از او ،

“من فکر می کنم از ما به عنوان بازیکن و به عنوان یک کریکت انگلستان گروه در این زمان است که راه ما را از عمل واقعا نیاز به از طریق آمده است. ما واقعا نیاز به وجود داشته باشد برای حمایت از Jofra در حال حاضر.

“بدیهی است که او در یک نقطه صحبت و او خود را به خاطر هر چیز دیگری که در این لحظه. آن را مطمئن شوید که آن را احساس نمی کند مثل او توسط خودش.

“بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر به عنوان یک تیم است که فقط او را ترک می کند و او را در پنج یا شش روز زمان است. در زمان هایی از این افراد بسیار سخت است و شما می توانید احساس می کنید مانند شما در حال تمام توسط خودتان. اما من فکر نمی کنم کسی در حال رفتن به اجازه می دهد که به اتفاق می افتد. Jofra عظیم بخشی از این گروه به عنوان همه است.

“این همه خوب بودن وجود دارد برای مردم زمانی که همه چیز به خوبی و آرامی اما واقعا چه طریق می آید این است که چگونه شما عمل با کسی که زمانی که آنها نیاز به شما بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید