انگلستان نام بدون تغییر تیم ملی برای اولین بار آزمون در برابر پاکستان پس از پیروزی بر غرب هند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلستان ملی انتخاب کرده اند به نام بدون تغییر تیم ملی برای اولین بار آزمون مسابقه مقابل پاکستان زیر سری پیروزی بر غرب هند در روز سه شنبه.

سریال در برابر پاکستان آغاز می شود که در 5 اوت در امارات اولدترافورد برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته در یک زیستی-محیط امن است.

ملی انتخاب اد اسمیت گفت: “پس از سه آزمون در جانشینی سریع در برابر غرب هند ما در حال حاضر تبدیل به یک اندازه چگال سری تست در برابر پاکستان با 15 روز تست کریکت برنامه ریزی در یک دوره سه هفته ای. ما 14-تیم ملی بدون تغییر است.

“شهرستان کریکت در حال حاضر راه اندازی مجدد در شنبه 1 مرداد. ما می خواهیم به ذخایر کافی در داخل biosecure آزمون مسابقه ‘حباب’, اما ما همچنین ممکن است بخواهید به دادن فرصت های که در آن ممکن است برای ذخایر به بازی شهرستان کریکت.

“همانطور که ما به دنبال بهترین تعادل در اینجا انگلستان تغییرات ممکن است به ذخایر در طول سه سری بازی در برابر پاکستان است.”

تیم ملی و ذخایر به گزارش به امارات اولدترافورد در 2 اوت است.

انگلستان تست تیم ملی:

جو ریشه (Yorkshire) [کاپیتان] جیمز اندرسون (Lancashire), Jofra آرچر (Sussex) دومینیک Bess (سامرست), استوارت گسترده (Nottinghamshire), روری سوختگی (ساری), جس Buttler (Lancashire), Zak کرولی (Kent), سام Curran (ساری), Ollie پاپ (ساری), Dom, Sibley (Warwickshire) بن استوکس (دورهام), Chris Woakes (Warwickshire) علامت گذاری به عنوان چوب (دورهام).

ذخایر:

جیمز Bracey (گلاسترشر) بن Foakes (ساری), جک صافی (سامرست) دن لارنس (Essex).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید