انگلستان نام 14-تیم ملی ODI سری با ایرلند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سمت چپ-armers دیوید ویلی و Reece Topley به دست آورده اند به یاد می آورد به انگلستان ODI تیم ملی به عنوان بخشی از یک 14-تیم ملی ODI سری در مقابل ایرلند در Ageas کاسه شروع در روز پنج شنبه.

مانند در حال تست سری در برابر غرب هند از سه بازی برگزار خواهد شد در Ageas کاسه در زیستی-محیط امن است.

به این ترتیب تیم ملی تنها ویژگی های هشت بازیکن که بخشی از انگلستان در جام جهانی برنده 15 از تابستان گذشته با پنج بازی در سومین آزمون در امارات اولدترافورد. جو Denly که بازی اول تست شد و بخشی از حباب در منچستر بود نام در 50 بیش از تیم ملی پس از پیوستن به حباب در ساوتهمپتون دو روز پیش.

Willey بازگشت پس از یک سال دور از این مجموعه است که آغاز شده و با ناامیدی از دست رفته قطع برای جام جهانی به انگلستان آورده Jofra کماندار پس از احراز صلاحیت در مارس 2019. هر چند او می ترسید خود را حرفه ای بین المللی ممکن است او در حال حاضر شانس خود را برای اضافه کردن به 46 ODI کلاه که در آن او گرفته 52 درها.

برای Topley حضور خود را خاموش است پشت یک مقدار بزرگتر نبود از چهار سال از طریق آسیب است. یک توالی از شکستگی استرس را دیدم بسیار مورد توجه قرار گرفته در سمت چپ-armer رها کردن از شناخت اما او قادر به ساخت خود را به عقب پس از آزادی از Hampshire با یک طلسم در ساسکس که در آن او خود را پیشرو چوگان-یادداشت برداری در سال 2019 T20 انفجار. در پایان تابستان گذشته او را امضا کرد یک توپ سفید قرارداد با سوری.

جیمز تیلور انگلستان انتخاب شده است که تماشای این تیم آماده سازی در Ageas کاسه گفت:

“ما در حال توسعه قدرت بسیار عالی در عمق سفید-توپ کریکت. حتی اگر تعدادی از تست بازیکنان در دسترس هستند وجود دارد رقابت برای مکان به عنوان ما را دیده اند در درون تیم ملی مسابقات و انگلستان شیرها مسابقه گرم کردن.

“تعدادی از بازیکنان که به شما احساس بد بخت نیست که ساخته شده نهایی تیم ملی و این که می گوید زیادی در مورد چگونه بسیاری از بازیکنان ما در حال حاضر هل دادن سخت برای انتخاب در بالاترین سطح است.

“این ODIs مقابل ایرلند در حال فرصتی برای ادامه هیجان انگیز تکامل از ODI طرف در حالی که همچنین به دنبال به سمت T20 جام جهانی در سال 2021.

“به چالش کشیدن در این فصل هر کس در انگلستان قدردانی از کار سخت و فداکاری از شهرستان مربیان و کارکنان پشتیبانی است که باید کمک کرد تا این بازیکن را به آماده شدن برای رقابتی کریکت.”

این سه بازیکن در حالت آماده به کار هستند ریچارد Gleeson (Lancashire) لوئیس گرگوری (سامرست) و لیام لیوینگستون (Lancashire). وجود دارد که قابل توجه حذفیات مانند سام Hain که به طور متوسط 59.78 در لیست کریکت با 10 صدها و فیل نمک که کوبید 58-توپ 100 را در برابر ایرلند به انگلستان شیرها تعقیب یک هدف از 297 در 35 اور در روز یکشنبه نشان می دهد که مقیاس توپ سفید پنبه حلاجی شده عمق در زبان انگلیسی کریکت.

این مجموعه را ببینید اندازی ICC مردان کریکت جام جهانی سوپر لیگ. معرفی آوردن زمینه برای ODI cricket سوپر لیگ را تعیین صلاحیت ICC مردان کریکت جام جهانی 2023 با بالا هفت تیم به طور خودکار رزرو نقطه خود را در این رویداد در هند.

تیم کامل

Eoin مورگان (میانه) کاپیتان معین علی (Worcestershire), Jonny Bairstow (Yorkshire), تام Banton (سامرست), سام Billings (Kent), تام Curran (ساری), Liam Dawson (Hampshire) جو Denly (Kent), Saqib محمود (Lancashire), Adil رشید (Yorkshire), Jason Roy (ساری), Reece Topley (ساری), James وینس (Hampshire) دیوید ویلی (Yorkshire)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>