انگلستان دیدار با غرب هند در یک سری در مورد خیلی بیشتر از کریکت

Meetings بین انگلستان و غرب هند هرگز فاقد صورت تلویحی.

در سال 1976 تونی Greig این ادعا که او در نظر گرفته شده به تور کنار دمر خوابیدن به اندازه کافی فراهم لمس کاغذ به گذشته چند نسل و اجازه دهید به تنهایی پنج مسابقه تست سری که کلایو لوید طرف برنده 3-0.

همانطور که تیم بزرگ آمد و رفت آن تنش منتقل می ایستد که آمد به سر در نود زمانی که انگلیسی stewarding لگد کردن شکاف به sap طراوت و چالاکی از صفحه اصلی فروم. سر و صدا آنها گفت: بیش از حد بود. زمان آن اقدامات بودند کاسته انگلستان مبتنی بر غرب هند طرفداران در حال حاضر اخراج آن را خاموش.

اما درام بازگشت به میدان در 20 سال گذشته. غرب هند را سر و صدا و با شتاب از سال 2004 قهرمانان جام هنوز هم نیش آن درگیر است. یک کشیده سری تست در سال 2015 به ثمر رسانده بود توسط دریافتی رئیس بانک مرکزی اروپا کالین قبرهای شرح مخالفان به عنوان متوسط.

هر چند شاید هیچ چیز به ضرب و شتم تضاد بين دو گروه از بازیکنان که رقابت 2016 World T20 نهایی. و آن را عجیب و غریب نشان می دهد که احساس بد در این زمینه که شب در کلکته پیشی گرفته 2007 را بین هند و پاکستان است. آنها واقعا نفرت هر یک از دیگر.

که برای اکثر بود از بین می رود در آن زمان آنها صرف یک ماه در برابر یکدیگر در شروع 2019 هر چند دوباره افزایش یافته که غرب هند در زمان اولیه سرب و بسته کردن 2-1 برنده. وجود دارد هیچ soundbite این بار اما وجود دارد به اندازه کافی در مورد روال پیروزی برای انگلستان چاپ شده برای پوشش تمام چهار اتاق پانسمان دیوار.

در تابستان امسال شد هیچ تفاوتی ندارد. غرب هند تا به حال Wisden جایزه و بسیاری از شخصیت های اصلی است که به کمک آنها آن را امن. هنوز هم هر چند بدون برنده سری در سواحل این کشور در 30 سال. Jofra کماندار به آزمون برخی از سابق خود U19 هم تیمی ها و دوستان نزدیک با یک توپ قرمز است. همه آن را حمل undertones از Windrush و استعمار.

در حالی که تمام کسانی که تم ها هنوز هم مربوطه هر چیز دیگری در اطراف آن تغییر کرده است.

بازی با افت coronavirus و در سراسر جهان ضد نژاد پرستی جنبش این خواهد بود که یک سری دوست داشتن بسیاری از ما قبل از تجربه هرگز. قدردانی پوچی سرپیچی همبستگی و حواس پرتی.

آن را به ارزش به خاطر سپردن بیش از ماه آینده چقدر سپاسگزار انگلستان و ولز کریکت باید – و هستند – نسبت به غرب هند. تور انگلستان حمل خطر شبیه به کسانی که بانک مرکزی اروپا تصمیم گرفته اند در برابر گرفتن در جای دیگر است که بیش از حد سزاوار به توان از طریق یک دلسوز لنز.

اما آنها می دانند که چقدر از آنها خواسته اند خود را مخالف و در عوض چقدر داده شده است. فقط به عنوان کارائیب به انگلستان بازیکنان این است که یک تور همتایان خود معمولا لذت ببرید. بسیاری از خانواده دوستان و هم تیمی های سابق بیش از اینجا. اما آنها را ببینید کمی از آنها یا هر چیز دیگری فراتر از Ageas کاسه و اولدترافورد برای بعد از هشت هفته.

در نتیجه آن را همه مهم تر این است که متقابلا با ملموس پشتیبانی می کند. و آن گفتن که هفته گذشته قبل از Jason دارنده صحبت کرده بود علنا از سمت خود نشان دادن حمایت خود را به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش خود را مخالف کاپیتان جو ریشه سخن گفته بود مذاکرات میان بازیکنان خود را به عنوان به چگونه بهترین برای نمایش وحدت به علت.

که تمایلات شد تصریح کرد توسط جیمز اندرسون در روز پنج شنبه در میان صحبت خود درون گرایی از آنچه که او ممکن است را دیده اند و یا شنیده و چگونه او ممکن است تبدیل به یک چشم یا گوش به آن است. شاید بزرگترین تحقق برای برخی از بازیکنان انگلیس در این زمان است که همه نژادپرستی نیاز به توان N-word گفت: در خشم است.

دارنده منجر غرب هند در یک سری شبیه هیچ دیگر (گتی)

به عنوان مشخص شده توسط Michael Carberry و آبنوس, Rainford-برنت این هفته آن را کمتر دراماتیک و منظم تر از آن – و فقط به عنوان ناتوان کننده. اندرسون و دیگران ممکن است تعجب اگر آن میکرو محیطی هستند unsettlingly آشنا به آنها.

“از آن ساخته شده من فکر می کنم و از آن ساخته شده من فکر می کنم” من چشم به چیزهایی است؟’ اندرسون خواسته خود را. “من می خواهم سعی کنید به حمایت از هم تیمی هایم در صورتی که دچار هر نوع سوء استفاده کرده اند اما من به طور فعال در حمایت از آنها را بر روی چیزهایی که می خواهم؟”

در عین حال فراتر از یک نمایش عمومی از حمایت در کنار غرب هند و آیا آن طول می کشد به شکل یک زانو یا سکوت این مهم است به دنبال جامعه منجر شود و تلفیق مسائل و یا تمرکز در کوتاه termism.

آن را ستوده است که این گروه از بازیکنان و انگلیسی کریکت به عنوان یک کل می خواهد به نگاه چگونه آن را عمل به خصوص اگر تمایل به تجزیه و تحلیل های مختلف اجتماعی و مالی نابرابری در طول بازی. اما از آن است که در غرب هند به اخلاقی خود شرپاها تا این زمین دشوار است.

شاید با ارزش ترین recalibration باید درمان تیم مانند غرب هند و پاکستان و ایرلند به عنوان برابر است. هر سه را انجام کمی خود را برای بانک مرکزی اروپا با تور در این سال کاهش و چه اجرایی تام هریسون گفت: خواهد بود £380million از دست دادن اگر هیچ کریکت بازی بود در این تابستان. یک رقم بسیار فراتر از معنی و یا حتی درک آن سه انجمن مربوطه.

به یاد داشته باشید این است که یک هیئت مدیره است که به طور فعال در تلاش برای کاهش این تیم از سهم عادلانه خود را. یک هیئت مدیره که لاستیک-مهر بزرگ سه برنامه و 10 تیم در جام جهانی. که سری در برابر این سه تیم به عنوان استارت به جای برق به عنوان قبلی برنامه تایید می کنند. در میان بیشتر تغییرات چشمگیر در حال حاضر در اینجا این است که ساده تر برای به دست آوردن حق. این باید پرداخت شود رو به جلو است.

“این یک زمان حساس که در آن ما باید به فکر همه چیز را گفت:” دارنده وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه که آنها ممکن است استفاده از آنها را به جلو بر روی زمین در غیاب جمعیت و فراوانی از مسائل دیگر خواستار توجه خود را. اما او در نهایت می بیند این به عنوان چیزی از یک شاخه زیتون به برابری بیشتر در بین المللی بازی.

انگلستان باید خیلی تشکر کنم از غرب هند به صورت (AFP)

“غرب سرخپوستان در حال سوخت و با انگیزه در راه های مختلف. در سری های قبلی به خصوص در برابر انگلستان مردم گفت: چیزهایی که قبل از این سریال آغاز شده سوخت بسیاری از چیزهایی که در درون ما به غرب سرخپوستان.

“اما چه کسی می داند این می تواند چیزی جدی ما می تواند در ساخت و ما می تواند برخی از املاک انرژی مثبت از طریق این گروه است.”

تا کنون متبحر و آینده وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای ستایش دارنده ویژگی به عنوان یک رهبر و یک کریکت زمانی که او طول می کشد غرب هند بر روی زمینه و ویترین جایگاه خود را به عنوان یک کلاس جهانی همه طفیلی. ما می توانید اعتماد او را به اطمینان حاصل شود که آنها انجام کمی خود را برای رقابتی سری است که تمام است که لازم است از آنها.

اما وقتی که می آید به مکالمات بیشتر و اقدامات به حرکت بازی رو به جلو که در انگلستان از اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید