انگلستان اجتناب شود ‘فاجعه’ سناریو در Jofra کماندار حادثه می گوید: مدیر بانک مرکزی اروپا اشلی Giles

انگلیسی کریکت است فاجعه سناریو می گوید: مدیر بانک مرکزی اروپا از مردان کریکت اشلی Giles پس از آن پیدا شد Jofra کماندار شکست زیستی و پروتکل های امن برای بازگشت به تخت خود را. پس از ساخت unsanctioned توقف او در تماس با فردی که بانک مرکزی اروپا نشان داد تا پس از آن بازگشت و منفی آزمون برای Covid-19.

کماندار ساخته شده بازدید به خانه اش در او روز دوشنبه بین سفر از Ageas کاسه به امارات اولدترافورد. این سفر تنها ظاهر توسط شانس در طول یک مکالمه او با عضو دیگری از انگلستان کارکنان. با توجه به سختگیری در اطراف biosecure محیط زیست که عضو ستاد تا به حال هیچ چاره ای جز به گزارش کماندار به مدیریت ارشد. او پس از حذف از تیم ملی برای تست دوم.

پنج شنبه بانک مرکزی اروپا قادر به سرعت تست فرد کماندار ملاقات و دریافت نتایج در روز پنج شنبه صبح. تا به حال آنها آزمایش مثبت سری – شاید حتی تابستان – می توانست در معرض خطر است.

“این می توانست فاجعه” گفت: Giles زمانی که خواسته به درک قدر آرچر خطا.

آن را تنها چند ماه پیش که مدیر اجرایی تام هریسون دقیق چگونه زبان انگلیسی کریکت مواجه زیان £380m اگر هیچ کریکت بود که این بازی در تابستان به دلیل coronavirus.

با توجه به مقیاس عملیات و دولت های درگیر در کمک به این پشت-بسته-درب منطبق کردن زمین وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش شد هشدار به وضعیت توسط بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در روز پنج شنبه صبح.

چنین است که با اتکا DCMS برکت که جدی نقض می تواند دیدن این مجموعه لغو و هزینه این بانک بسیاری از میلیون ها نفر از £100 متر از آن است که در حال حاضر در انتظار برای از دست دادن در این تابستان. این تیم پزشکی از پاکستان و ایرلند و استرالیا – همه با توجه به صورت سری در اینجا بعد در تابستان – نیز نگه داشته پهلو به پهلو از وضعیت.

“این یک عمل کوچک,” جایلز گفت. “اما اثر موج دار شدن, این می توانست تا به حال از طریق تمام تابستان می تواند داشته باشد ما هزینه ده ها میلیون پوند است. امیدوارم ما می توانیم نگاه کردن به آن و Jofra می توانید از آن یاد بگیرند. و او خواهد آموخت که از آن مطمئن هستم. پتانسیل اثر حذفی این, من فکر نمی کنم او می تواند کاملا قابل درک است. من فکر می کنم ما ساخته شده آن را بسیار روشن از آنچه که ما انتظار می رود و آنچه در پروتکل چیست اما شاید او را کاملا درک عواقب می تواند.”

در بیانیه منتشر شده در آغاز روز کماندار رله ترس خود را: “من بسیار متاسفم برای آنچه که من انجام داده اند. من نه تنها خودم بلکه تمام تیم و مدیریت در خطر است. من به طور کامل قبول عواقب ناشی از اعمال و رفتار من و من می خواهم صمیمانه عذر خواهی به همه در زیستی امن حباب.

“آن عمیقا درد مرا به گم آزمون مسابقه به خصوص با این مجموعه آماده است. من احساس می کنم باید اجازه دهید هر دو تیم پایین و دوباره من متاسفم.”

آرچر در حال حاضر باید جدا باقی می ماند در اتاق خود به مدت پنج روز و تست خواهد شد دو بار در آن زمان یک بار در هر جمعه یا شنبه و پس از آن در روز پنجم از انزوا. هر دو نیاز به بازگشت منفی اگر او برای پیوستن به گروه پس از این دوره است.

بازیکنان زیستی امن حباب در Ageas کاسه گفته شد راه خود را مستقیم به منچستر با تعیین نقاط توقف برای گرفتن یک استراحت و یا سوختگیری آنها در راه است.

این قابل درک است کاپیتان تیم ملی انگلستان جو ریشه و سر مربی کریس Silverwood هشدار داده شد به آرچر بی احتیاطی در حدود 10.30 ساعت در شب سه شنبه حدود هفت ساعت پس از آنها برداشت کرده بود او را در تیم ملی از 13 برای تست دوم.

با وجود از دست رفته سریع که در زمان سه برای 45 در آخرین روز از اولین آزمون تقریبا به نوبه خود بازی انگلستان و راه های, جیمز اندرسون و علامت چوب نمی شد پیش نویس از خود تجویز استراحت به عنوان ریشه تصمیم گرفتند برای یک حمله از استوارت گسترده کریس Woakes و سام کوران. به طور طبیعی بازیکنان و مربیان در حال عمیقا نا امید با آرچر.

Jofra کماندار این است که از مطالعه حذف از تست دوم (PA)

مقیاس عملیات در کریکت در این تابستان در طول همه گیر مستلزم چنین قوانین سختگیرانه. بازیکنان و مربیان و کارکنان محل و حتی بازدید از روزنامه نگاران به موضوع استانداردهای رفتاری که افزایش استحکام بیشتر درگیر هستید. این یک مسئولیت است که با چکش به بازیکنان در نوشتن و در فرد. و مهمتر قبل از آنها فرستاده شدند به دور از Ageas کاسه در روز دوشنبه.

یک لیست از “امن” ایستگاه های خدمات ارائه شده بودند در طول مسیر. برخی از بازیکنان حتی در آنجا ماند در Ageas کاسه به بازی گلف در مجاور زمین گلف اما اکثر ساخته شده راه خود را به منچستر. به آنها گفته شد در این هتل در یک زمان خاص در روز دوشنبه. همه از جمله کماندار گیر به آن جدول زمانی.

وجود دارد یک سوال پرسیده می شود که چرا این تیم را در سفر هم به عنوان یک, در چند مربیان مانند غرب هند برای جلوگیری از هر گونه حوادث. اما طبق توصیه های پزشکی, انگلستان بازیکنان و کارکنان را تشویق به رانندگی در اطراف در خود فرد خودروها به دلیل مسائل ایمنی و تدارکات نیاز به ترک خودرو خود را در یک مکان برای ماه ها در پایان. این باقی خواهد ماند پروتکل رفتن به جلو.

جایلز تایید آرچر صورت داخلی انضباطی شنوایی در میان انگلستان و تیم مدیریت. در حالی که وجود دارد این است که همدردی وجود دارد که فهم تمایل به مطمئن شوید که بازیکنان تحت هیچ توهمی به آنچه به عنوان قابل قبول است. به عنوان مثال می توان از او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>