امیلیا کلارک تعطیل نر co-star برای Nathalie Emmanuel اظهار نظر در مورد بازی تاج و تخت مجموعه

Nathalie Emmanuel گفت: امیلیا کلارک در پا بعد از یک نر Game of Thrones شرکت ستاره ساخته شده نامناسب اظهار نظر در مورد او را “آشکار” ،

این بازیگر 31 پیوست, بازیگران در HBO نشان می دهد و در فصل سوم به عنوان Missandei های وفادار متحد کلارک شخصیت, Daenerys Targaryen.

این جفت ارز به سرعت تبدیل به دوستان با امانوئل و توضیح داد که چگونه آنها “همیشه نگاه کردن به یکدیگر” را به عنوان آنها “تنها در یک مردسالار مجموعه”.

یک لحظه چنین دیدم که نامش ذکر نشده مرد بازیگر همچنین با بازی در سری ساخت یک نظر در مورد لباس امانوئل تا به حال برای پوشیدن دارم.

امانوئل گفت وگ: “در اولین فصل من, صحنه و لباس بسیار آشکار و یک حادثه وجود دارد با یک بازیگر که یک نظر در مورد آن را در مجموعه – منظورم معمولی – و امیلیا رک و بی پرده بود و من عقب. آن را به کار گرفته است.”

او افزود که تجربه یکی از تنها تعداد کمی از زنان در مجموعه ای کامل از مردان “اوراق قرضه شما در یک راه خاص”.

امانوئل همچنین صحبت در مورد واکنش به مرگ شخصیت در نمایش تفرقه فصل نهایی.

پس از پخش این قسمت بسیاری از طرفداران انتقاد showrunners David Benioff و DB Weiss برای تصمیم خود را با فیلمساز Ava DuVernay tweeting: “بنابراین… و در کل حماسه سال-سری? این چیزی است که شما می خواهم به انجام? درست است.”

“این قطعا باعث به منعکس کننده مقدار زیادی بیشتر در مورد مسابقه و تنوع به طور کلی بیشتر,” او گفت:.

Nathalie Emmanuel و امیلیا کلارک در “بازی تاج و تخت’ (HBO)

“در پایان روز اگر تا کنون نشان می دهد در این سطح از بازی تاج و تخت , دوباره, نمایندگی است به عنوان بخشی از این گفتگو از آغاز. که در راه وجود دارد تنها کسی است که به نمایندگی از هر فرد دیگری از رنگ.

ماه پس از جنجال امانوئل دفاع Benioff و ویس خواستار آنها را “افسانه”.

بازی تاج و تخت‘ فصل آخر باعث ناامیدی در میان بسیاری از طرفداران. بسیاری از نشان می دهد ستاره افتاده به دفاع از خود در حالی که دیگران – از جمله Lena Headey (Cersei Lannister) و Conleth Hill (خداوند Varys) – ابراز نا امیدی بیش از خود را چگونه داستان به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید