امرسون: پس از رابطه با فرانک لمپارد که هرگز شکوفا کامل-بازگشت فروش در حال حاضر اجتناب ناپذیر

روند امرسون در حال حاضر اجتناب ناپذیر خروج پس از بی تفاوت دو سال در چلسی آغاز شد و در 29 دسامبر 2019. نا امیدی

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

روند امرسون در حال حاضر اجتناب ناپذیر خروج پس از بی تفاوت دو سال در چلسی آغاز شد و در 29 دسامبر 2019. نا امیدی در حال حاضر بوده است piqued است بخش خصوصی با فرانک لمپارد طرفداری از کاپیتان کسر Azpilicueta به عنوان موقت چپ-عقب بود اما ایتالیایی را بی نزاکت و کمی شرم آور جایگزینی در برابر آرسنال پس از فقط 34 دقیقه در امارات که واقعا موجب دسیسه برای بازگشت به سری آ

وجود داشته است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در ابتدا که لمپارد خواهد تحریم امرسون خروج در ماه ژانویه است. به عنوان مستقل گزارش شده در آن مرحله هر دو اینتر میلان و یوونتوس تا به حال ثبت نام علاقه با امرسون نمایندگان. آنتونیو کونته طرف به طور خاص ساخته شده بود آن را روشن است که آنها آماده ارائه به چلسی £25m برای 25 سال.

اما در حالی که کامل برگشت در نظر گرفته شد دفاعی در قبال توسط لمپارد و مملو رابطه بین کونته و چلسی گفته می شود موثر بر مذاکرات معامله همیشه دور بر جایگزینی فوری. لستر پس از آن دوم و هفت امتیاز حذف چلسی شد مصمم است که هیچ بازیکن خواهد بود به فروش می رسد در ماه ژانویه است. بن Chilwell شده بود لمپارد را دیرینه اول-انتخاب و فقدان هر گونه جایگزین های مناسب فورا زمین مذاکرات را متوقف کند.

امرسون در برخورد با ناامیدی دوستانه, ریختن تمسخر در شایعات را گزارش ناخشنودی به عنوان "خبر جعلی" در حالی که نمایندگان او در جریان است که 25 ساله بود و محتوا در لندن و حاضر به مبارزه برای جای او در این تیم است.

اما در واقعیت مستقل می داند که خروج او در نظر گرفته شده است به طور موثر برخی از ژانویه با امرسون به درستی تمایلی به بازی دوم-کمانچه به امضای در حالی که چلسی علاقه مند به جبران سود در سرمایه گذاری اولیه خود را.

امرسون در عمل در برابر آرسنال در ماه ژانویه (گتی)

مذاکرات بیش از شرایط شخصی در حال حاضر قرار گرفته و با یک هزینه در منطقه £25-30 متر در حال حاضر در حال مذاکره با دو باشگاه اینتر پس از حفظ منافع خود را پس از در حال حاضر حاکی از قصد خود را در بازار نقل و انتقالات با امضای راست پشت Achraf حکیمی از رئال مادرید.

این یک ازدواج با کونته پنج-در-پشت سیستم است که باید کاملا مناسب برای امرسون که هنوز به شواهد خود را از ویژگی های بارز در انگلستان است. او را در یک جبهه پا غارتگری نقش در full-back با سه مرکز-نیمه shouldering اکثر دفاعی مسئولیت. که خواهد شد بازی را به نقاط قوت خود را – حتی اگر آن همان استعداد اغلب بیشتر مشهود است در تیمی مارکوس آلونسو بود که آن هم منوط به سوالات از اینتر در ژانویه.

برای لمپارد آن را یک رابطه همیشه به احتمال زیاد به پایان در طلاق با سر مربی تحریک شده توسط باشگاه دفاعی ضعف. امرسون بازی های برگزار شده است یک بیت-part نقش این فصل ساخته شده است در لیگ برتر ظاهر از ژانویه و مانده بود از matchday جوخه به صورت منچستر سیتی و وستهام به طور کامل – اگر چه او کامل 90 دقیقه در جام حذفی یک چهارم نهایی کراوات در برابر لستر.

آن را به سرعت تبدیل به دانش عمومی است که لمپارد تا به حال اختصاص داده شده در سمت چپ به عقب به عنوان یک ضعف در کنار او در مراحل اولیه تصدی خود و چهار شکست در لندن ورزشگاه را تنها تشدید نگرانی بیش از یک عدم تعادل و استحکام در دفاع.

هنگامی که یک معامله است که در نهایت رخ داد در تابستان پنجره امرسون خروج باعث خواهد شد کمی اغتشاش و یا هم بزنید چند احساسات در میان چلسی حامیان. تصور او بوده است انجام نگرفته رونویسی توسط یک احساس است که او هرگز کاملا زندگی خود را به کامل مجموعه ای از استعداد است.

فروش خود را نیز نشان دهنده آخرین قطعه از لمپارد سه قطعه انتقال اره منبت کاری اره مویی است که او برای اولین بار شناسایی کرده اند پیش از زمستان انتقال پنجره جدید رو به جلو (تیمو ورنر) خلاق کاتالیزور به جای ادن هازارد (حکیم Ziyech) و جایگزینی کامل-عقب – حتی اگر ترک هنوز هم تابش خیره کننده در خط دفاعی و در هدف.

با کمی امید هر باشگاه خواهد بود مایل به Kepa Arrizabalaga دستمزد فصل آینده را در دائم و یا وام معامله خاص که نقطه چسبیده به خوبی می تواند به اثبات می شود یک مشکل جداگانه که نه چندان منطقی حل و فصل شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب