Elon Musk ‘mansplains’ coronavirus به بیماری های عفونی متخصص

Elon Musk تلاش کرده است برای توضیح به virologist چرا نظرات خود را در coronavirus بیماری همه گیر در حال دقیق تر.

روز شنبه مدیر عامل شرکت تسلا توییتی در مورد “مضحک تعداد مثبت کاذب C19 آزمون” که او ادعا کرد در حال بزرگ “بخشی از دلیل C19 تست مثبت می رویم در حالی که hospitalisations و مرگ و میر در حال کاهش است”.

در صدای جیر جیر مشک نیز تشویق هر کسی که تست مثبت برای coronavirus به برسد.

روز دوشنبه مشک ادعای جلب توجه Dr آنجلا راسموسن یک virologist و کاردانی دانشمند محقق در مرکز عفونت و ایمنی در دانشگاه کلمبیا دانشکده بهداشت عمومی که مورد مناقشه SpaceX موسس ادعا و پیشنهاد او نیست “را اپیدمیولوژیک اظهارات در مورد اینکه چرا hospitalisations در حال افزایش” اگر او را درک نمی کند “تفاوت بین PCR (منفی کاذب بد هستند) و آزمایشات سرولوژی (مثبت کاذب بد هستند)”.

به گفته دکتر راسموسن او مجبور شد برای پاسخ به مشک را صدای جیر جیر به “درست و نادرست و خطرناک اطلاعات غلط است که او در حال گسترش است.”

“Hospitalisations در حال کاهش نیست” او هنوز توییتی. “مرگ و میر شروع به افزایش بیشتر به شدت تحت تاثیر متحده است.”

“زمانی که چند نفر با بیماری های عفونی/اپیدمیولوژی/ویروس شناسی تجربه اشاره می کنند که یک میلیاردر مشهور مدیر عامل با دانش صفر از هر یک از موارد فوق اساسا درک نمی کند چگونه در آزمون کار, من می خواهم تسلیم به کسانی که با واقعی تخصص” او در ادامه اضافه کرد که اگر او بود پرسید: “به نظر پیچیدگیهای لوکس ماشین های الکتریکی بازار و یا چگونه به امن ناسا قرارداد” او را تسلیم به مشک.

“هیچ یک از مزایای اگر مردم با سیستم عامل اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به میلیون ها نفر در حال گسترش آشکارا نادرست اطلاعات و بهداشت عمومی ارشاد” او در پاسخ به یک نفر که استدلال می کرد که مشاوره از غیر متخصصان نیز باید به حساب گرفته شود.


در روز پنج شنبه به جای اذعان کرد که دانش خود را در مورد این موضوع ممکن است فاقد و یا در واقع نادرست به خصوص در مقایسه با Dr راسموسن را مشک خواسته متخصص برای “اثبات” او نقطه با استفاده از نمودار ها و داده ها.

“بله آنجلا لطفا به ما نشان می دهد نمودار/داده که اثبات خود را در نقطه” 49 ساله است.


در یک سری از توییت های virologist اقدام به توضیح دهد که چرا مشک اصلی ادعا نادرست بود قبل از استفاده از یک نمودار به تصویر کشیدن آخرین ICU اشغال از آریزونا وزارت بهداشت برای اثبات نقطه.“بعلاوه hospitalisations در حال کاهش نیست. آنها عقب مانده شاخص و بیماران آزمایش مثبت را هم به پیشرفت بیماری شدید پس از تشخیص,” او نوشت. “در اینجا امروز آخرین ICU اشغال از آریزونا DOH. ICU تخت استفاده شده است به طور پیوسته در حال افزایش است.”

در پاسخ مشک انتقاد Dr راسموسن را توضیح, آموزش او را به “نشان می دهد کل کشور”.

“شما گیلاس-برداشت دولت از 50 دیدم که جزئی تا تیک” او نوشت: – یک روش است که دکتر راسموسن گفت: “نه یک راه مفید برای نگاه در داده”.

“همه گیر اثرات کشورهای مختلف در راه های مختلف و مستلزم مختلف بهداشت عمومی پاسخ که رخ می دهد در سطح ایالتی و محلی. است که یک راه مفید برای به آمار نگاه کنید,” او توضیح داد.


تعامل سرگرم مردم در رسانه های اجتماعی که در آن بسیاری از متهم مشک از تلاش برای mansplain به virologist در مورد این بیماری همه گیر.

“الون mansplaining بیماری های عفونی به مشهور جهان virologist. نفس” یک فرد است.

دیگری در پاسخ به مشک و دیگران سوال Dr راسموسن تخصص نوشتن: “وای. او یک متخصص واقعی شما نیست فقط تبدیل به یک بیماری عفونی پزشک یا اپیدمیولوژی دلیل این که شما یک کارآفرین است. این مظهر mansplaining. نه از شما هستند و کارشناسان است. که روشن است ؟

دیگران اشاره کرد که مشک قبلا ساخته تصورات نادرست در مورد کوروناویروس از جمله بود که “نزدیک به صفر رساندن موارد جدید” در پایان ماه آوریل در ایالات متحده است.


“Elon Musk در تلاش است تا به mansplain این بیماری همه گیر به یک لفظ virologist & دیپلم دانشمند محقق در مرکز عفونت & ایمنی در دانشگاه کلمبیا” شخص دیگری است. “با یادآوری @elonmusk همچنین ادعا می شود وجود دارد نزدیک به صفر رساندن موارد جدید’ تا پایان ماه آوریل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید