Elon Musk ادعا مرموز مغز تراشه قادر خواهد بود برای درمان افسردگی و اعتیاد: ‘آن هر دو بزرگ و وحشتناک’

Elon Musk نشان داده است جزئیات بیشتر در مورد اسرار آمیز مغز-کامپیوتر تراشه راه اندازی Neuralink این ادعا که این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به درمان اعتیاد و افسردگی است.

آقای مشک تاسیس Neuralink در سال 2016 هر چند تعداد کمی از جزئیات بیشتر در مورد چگونه این فن آوری را در کار بوده است. پس از دریافت بیش از $158m (£125m بود) در بودجه Neuralink اعلام کرد در یک سال 2019 ارائه است که آن را تا به حال طراحی و توسعه یک “ماشین دوخت-مانند” دستگاه قادر به اتصال مغز به طور مستقیم به کامپیوتر.

اطلاعات بیشتر در مورد Neuralink آشکار خواهد شد در تاریخ 28 اوت آقای مشک گفت: در روز پنج شنبه باعث کاربر توییتر Pranay Pathole به درخواست میلیاردر کارآفرین چه آینده قابلیت می تواند انتظار می رود.

“می Neuralink تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش مجدد بخشی از مغز است که مسئول ایجاد اعتیاد یا افسردگی ؟ این می تواند بزرگ اگر Neuralink می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چیزی شبیه به اعتیاد/ افسردگی” او پرسید.

آقای مشک پاسخ داد: “برای اطمینان حاصل کنید. این است که هر دو بزرگ و وحشتناک. همه چیز ما تا کنون احساس یا فکر شده است و سیگنال های الکتریکی. آنها در اوایل جهان فقط یک سوپ کوارک ها و لپتون ها. چگونه یک قطعه بسیار کوچک از جهان شروع به فکر می کنم از خود را به عنوان حساس?”

در کوتاه مدت Neuralink استفاده می شود برای درمان مغز بیماری هایی مانند پارکینسون در حالی که در دراز مدت برای جاه طلبی های فن آوری است که اجازه می دهد انسان ها به رقابت با هوش مصنوعی.

یک نسخه اولیه از این سیستم در حال حاضر آزمایش شده بر روی حیوانات آزمایش های انسانی انتظار می رود برای شروع در برخی از نقطه در این سال است.

در نهایت آقای مشک امید به رسیدن به نوعی از همزیستی با هوش مصنوعی به درجه ای است که انسان را به زبان منسوخ شده است.

این رخ می دهد در عرض پنج تا 10 سال آقای مشک گفت: جو روگان پادکست در اوایل این سال است. “شما نمی خواهد نیاز به بحث” او گفت:. “شما خواهد بود قادر به برقراری ارتباط بسیار سریع و به مراتب بیشتر دقت است.”

محاکمه Neuralink را به طور کامل کاشت عصبی رابط کاربری سیستم آغاز خواهد شد در سال 2020 (Neuralink)

چنین احتمال کاملا دور از ذهن به گفته دانشمندان برجسته در زمینه مغز-کامپیوتر رابط. یک 2019 گزارش انجمن سلطنتی برشمرد چگونه عصبی رابط می تواند اجازه می دهد مردم را به برقراری ارتباط در سکوت با خواندن هر یک از دیگر ذهن است.

“مردم می تواند تبدیل به اشخاصی که به برخی از درجه قادر به صحبت کردن نیست تنها بدون صحبت کردن اما بدون کلمات – از طریق دسترسی به هر یک از دیگر و افکار در یک سطح مفهومی” این گزارش اعلام کرد.

“نه تنها افکار, اما تجارب حسی می تواند ارتباط مغز به مغز است. کسی که در تعطیلات می تواند در پرتو یک “کارت پستال های عصبی’ از آنچه که آنها در حال دیدن و یا مزه به ذهن اچ بازگشت به خانه.”

همچنین وجود داشته است شک و تردید در مورد تکنولوژی مشهور زبانشناس و فیلسوف چامسکی سوال که آیا این امکان پذیر خواهد بود برای برقراری ارتباط با استفاده از تنها افکار.

“در حال توسعه روش که اگر من به فکر حرکت دست من, شما ممکن است قادر به انتخاب کنید تا سیگنال های الکتریکی است که می گویند او تلاش خود را به حرکت دست” آقای چامسکی گفت معکوس در سال 2017, مدت کوتاهی پس از این پروژه ساخته شده است.

“تلاش برای پیدا کردن آنچه که من فکر بیایید می گویند به هیچ وجه از توسعه تکنولوژی از آنجا که ما درک نمی کنم که چگونه به ادامه. فن آوری… فقط هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی پیشرفته.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>