Ellen DeGeneres نمی تواند لغو میان ‘معنی’ اتهامات تولید کنندگان می گویند

Ellen DeGeneres ” ما چت, نشان می دهد, است که لغو میان اتهاماتی که میزبان نمایشگاه “به معنای” رفتار در مجموعه.

گزارش ها نشان می دهد که الن DeGeneres نمایش می تواند گرفته شده از هوا با توجه به رتبه های پایین در ماه های اخیر.

اما تکرار میزبان شرکت تولید گفت: نیویورک پست: “Telepictures می تواند تایید این نادرست است.

DeGeneres, 62, ارائه شده نشان می دهد از سال 2003.

به عنوان مستند اعلام شد, او ادامه داد: به میزبان نشان می دهد از خانه اش در کالیفرنیا است.

به زودی پس از میزبان مواجه انتقاد زمانی که آن ادعا شده بود او را ترک کرده بود او کارکنان در تاریکی در مورد وضعیت پرداخت.

در حالی که بسیاری از تلویزیون های میزبان از جمله Trevor Noah and James Corden, پرداخت خود را furloughed کارکنان شخصا DeGeneres – چه کسانی اهدا $1m به کروناویروس بودجه امداد در کنار همسر او Portia de Rossi, 47 – گفته شده است که سکوت در مورد این موضوع.

DeGeneres گزارش شده است که به ارزش $330m (£264m).

یک سخنگوی بستری برای ارتباط ضعیف با خدمه اما نسبت سرزنش به سردرگمی ناشی از مستند محدودیت.

DeGeneres خودش را در مرکز طوفان در ماه مارس زمانی که مردم ادعا می شود او کارمندان سابق شروع های شگفت انگیز در تجارب آنها گفت: تا به حال با مجری در رسانه های اجتماعی.

داستان شروع به گردش پس از کمدین کوین T پورتر گفت: توییتر او را اهدا $2 به بانک غذا در لس آنجلس برای هر “مجنون داستان” پیروان خود را تکرار مورد DeGeneres, چه کسی به او مارک “معروف یکی از meanest مردم زنده”.

آن را بیش از حد طولانی قبل از ادعا داستان شروع به جاری شدن سیل در, با ظاهری سابق تلویزیون کارگران آشکار برخی از ابرو-افزایش اتهامات در مورد وقت خود را در پشت صحنه در چت نشان می دهد.

Portia de Rossi and Ellen DeGeneres در گلدن گلوب (گتی ایماژ)

یک داستان ادعا کرد که DeGeneres ارسال خواهد با کارکنان خود در خانه اگر آنها تا به حال موفق به جویدن آدامس قبل از صحبت کردن به او.

“او یک بینی حساس’ بنابراین هر کس باید از جویدن آدامس را از کاسه خارج از دفتر او قبل از صحبت کردن به او و اگر او فکر می کند شما بوی که بعد شما باید به خانه بروم و دوش” یکی تویتر نوشت.

در ضمن محافظ تام Majercak متهم به میزبان بودن “نوع بد” در حالی که او به دنبال پس از او و خانواده اش هنگامی که او میزبان اسکار 2014.

DeGeneres چه کسی ازدواج د رسی در سال 2008 کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>