Ellen DeGeneres Show ', تحت بررسی "را ادعا می کند آن مجموعه ای است تحت سلطه ترس'

Ellen DeGeneres بحث نشان می دهد گزارش شده است که پس از بررسی های متعدد ادعا می کند از مسائل در مجموعه ای توسط

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

Ellen DeGeneres بحث نشان می دهد گزارش شده است که پس از بررسی های متعدد ادعا می کند از مسائل در مجموعه ای توسط کارکنان.

تحقیقات داخلی است گفت: برای راه اندازی شده است توسط نشان می دهد توزیع کننده Warner Bros تلویزیون و تهیه کننده Telepicture گزارش زیر از درمان بد در حالی که کار بر روی نشان می دهد.

با توجه به تنوعوارنر تلویزیون صاحب WarnerMedia منجر شود این تحقیقات در کنار ناشناس شخص ثالث شرکت خواهد شد که زمان مصاحبه و همچنین سابق کارکنان است.

اخبار گزارش های کشف شده پس از زمان کارکنان دریافت یک یادداشت پر کردن آنها را در این وضعیت است.

گزارش های متعددی نشان می دهد ضعیف محیط کار در طولانی مدت در طول روز نشان می دهد مجموعه ظاهر شده اند در طول چهار ماه گذشته.

کارمندان سابق از DeGeneres سری متهم تولید خود پرورش یک محیط پر از "نژاد پرستی و ترس و ارعاب".

ده نفر که استفاده می شود به کار بر روی نشان می دهد و یک کارمند ناشناس ادعا به BuzzFeed, اخبار حوادث از جمله اخراج برای حضور در دو خانواده و مجالس ترحیم و تولید کنندگان شوخی که دو سیاه کارکنان شبیه است و ممکن است باعث سردرگمی است.

بسیاری از شاکیان ادعا شده که نشان می دهد محیط زیست "تحت سلطه ترس" و ادعا کرد که کارکنان است که نمی افزایش نگرانی ها در مورد ساعت کار و یا microaggressions پاداش.

یک منبع ادعا کرد: "آنها احساس می کنید که هر کسی که با این نسخهها کار در الن نشان می دهد که به کار وجود دارد – بنابراین اگر شما یک مشکل شما باید ترک کنید چرا که ما به شما استخدام کسی دیگری چون هر کس می خواهد به کار در اینجا.'"

DeGeneres است که گزارش شده است که به ارزش $330m (£264m) بود و نه به طور مستقیم مقصر برای محیط کار در این موارد خاص.

اما هفته قبل از او در بر داشت خودش را در مرکز چندین اتهام "به معنای" رفتار پس از کمدین کوین T پورتر متعهد به کمک مالی $2 به لس آنجلس بانک مواد غذایی برای هر "مجنون" داستان خود را پیروان توییتر توییتی به او در مورد او.

چند تا از Ellen DeGeneres کارکنان و اعضای ادعا کرده اند نشان می دهد او این است که "تحت سلطه ترس' (کوین زمستان/گتی ایماژ)

او مارک 62 ساله DeGeneres "معروف یکی از meanest مردم زنده".

در اوایل این ماه نشان می دهد تولید شرکت را تکذیب کرد حدس و گمان است که آن لغو خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این اتهامات است.

در میان Covid-19 گیر DeGeneres ادامه داد: به میزبان نشان می دهد از خانه اش در کالیفرنیا اما به زودی با آن مواجه انتقاد زمانی که آن ادعا شده بود او خدمه بوده است در تاریکی چپ خود را در مورد وضعیت پرداخت.

یک سخنگوی نشان می دهد بستری برای ارتباط ضعیف با کارکنان و اما نسبت سرزنش به سردرگمی ناشی از مستند محدودیت.

WarnerMedia کاهش یافته است به نظر. نمایندگان The Ellen DeGeneres شده اند تماس مستقل.

The Ellen DeGeneres شده در هوا پس از سال 2003. آن را به طور منظم جذب با مشخصات بالا مشهور است و فیلم برداری در کالیفرنیا است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب