Ellen DeGeneres می شکند سکوت اتهامات سمی نشان می دهد محیط زیست به عنوان جدید آزار و اذیت جنسی ادعای ظهور

Ellen DeGeneres صادر کرده است عذرخواهی به سابق اعضای هیات پس از بررسی توسط WarnerMedia یافت “کمبود در امروز روز مدیریت” بر روی مجموعه ای از محبوب چت نشان می دهد.

بررسی برانگیخته شد و پس از تعدادی از اعضای هیات مشترک ناشناس حساب خود تجارب منفی کار بر روی The Ellen DeGeneres.

ده سابق خدمه در ابتدا جلو آمد به اتهام بدرفتاری با تولید کنندگان و دیگر اعضای هیات, که منتشر شد در یک Buzzfeed جدیدs گزارش.

بسیاری از شاکیان ادعا کرد که نشان می دهد محیط زیست تولید شد “تحت سلطه ترس” و ادعا کرد که کارمندانی که شکایت نیست در مورد ساعت کار و یا microaggressions پاداش بودند.

یک منبع ادعا کرد: “آنها احساس می کنید که هر کسی که با این نسخهها کار در الن نشان می دهد که به کار وجود دارد – بنابراین اگر شما یک مشکل شما باید ترک کنید چرا که ما به شما استخدام کسی دیگری چون هر کس می خواهد به کار در اینجا.'”

در حالی که DeGeneres بود شخصا در هر ادعا حوادث او خواست به اظهار نظر در مورد شایعات اطراف محیط کار به او نشان می دهد.

در نامه ای به دست آورد با خبرنگار هالیوود, DeGeneres عذر خواهی کرد به کارکنان و قول داد برای اطمینان از درمان بهتر از کارگران در آینده است.

“به من گفت: هر کس در اولین جلسه که الن DeGeneres نمایش خواهد بود یک جای شادی – هیچ کس تا به حال بالا بردن صدای خود را و هر کس خواهد بود با احترام رفتار شود’ توجه داشته باشید می خواند.

“بدیهی است که چیزی تغییر کرده و من نا امید به یاد بگیرند که این مورد نشده است. و برای که من متاسفم.”

DeGeneres به نظر می رسد به انکار دانش از هر منفی پشت صحنه این ادعا که افرادی که با او بودند “صحبت کردن از جانب من است و باید متوقف شود”.

“به عنوان کسی که در نظر گرفته شد و تقریبا از دست داده و همه چیز را برای تنها بودن که من هستم, من واقعا درک و شفقت عمیق برای کسانی که نگاه متفاوت و یا ناعادلانه رفتار نه مساوی یا – بدتر – نادیده گرفته,” او نوشت.

“فکر می کنم که هر یک از شما احساس کردند که راه افتضاح است به من.”

مدت کوتاهی قبل از DeGeneres نامه پدید آمده جدید, Buzzfeed گزارش ذکر اتهامات جنسی شایع سوء رفتار و آزار و اذیت توسط تولید کننده اجرایی در نشان می دهد.

در میان اتهامات بودند که سر نویسنده و تهیه کننده اجرایی کوین Leman ساخته شده و تعدادی از نامناسب نظرات در مورد تاریخ و کارکنان در محل کار دیده می شد در ماه مه سال 2017, groped, دستیار تولید در ماشین خود و بوسیدن گردن خود را.

Leman با صدور بیانیه ای پس از Buzzfeed مقاله منتشر شد به مطلقا انکار “هر نوع جنسی بی مناسبتی”.

“من شروع به در الن نشان می دهد به عنوان یک PA بیش از 17 سال پیش و اختصاص داده شده اند زندگی حرفه ای من به کار من راه به سمت من در حال حاضر نگه دارید,” او گفت:.

“در حالی که کار من به عنوان سر نویسنده است به آمده تا با جوک و طی این فرآیند ما گاهی اوقات می تواند فشار پاکت — من وحشت دارم که برخی از تلاش من در طنز ممکن است ناشی از جرم است.”

او ادامه داد: “من همیشه با هدف درمان همه کارکنان با مهربانی فراگیر و احترام. در کل من هم در این نمایش به دانش من, من تا به حال هرگز یک ساعت یا بین شخصی شکایت در مورد من و من ویران فراتر از باور است که این نوع مخرب و گمراه کننده مقاله می تواند منتشر شود.”

یک برادران وارنر در بیانیه ای گفت: “این مهم بود که هر دو برادران وارنر و الن که به عنوان بسیاری از مردم ممکن است متصل به برنامه شنیده میشد. The Ellen DeGeneres است و همواره تلاش می شود که در یک محل به ارمغان می آورد مثبت به جهان است.

“و اگر نه همه اتهامات تایید ما نا امید است که یافته های اولیه این تحقیقات نشان داد برخی از کمبودهای مربوط به نشان می دهد روز به روز مدیریت. ما را شناسایی کرده اند چندین نیروی انسانی تغییرات همراه با اقدامات مناسب برای پرداختن به این مسائل که مطرح شده و در حال بدست گرفتن اولین گام برای پیاده سازی آنها.”

این بیانیه می گوید: “ما با اعتماد به نفس البته این اقدام ما را به راه راست رو به جلو نشان می دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید