الیاس چوب می گوید: عنوان از آمازون ارباب حلقه ها سری 'کمی گمراه کننده"

الیاس چوب پیشنهاد کرده است که این عنوان از آمازون ارباب حلقه ها مجموعه تلویزیونی "کمی گمراه کننده است". این با

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

الیاس چوب پیشنهاد کرده است که این عنوان از آمازون ارباب حلقه ها مجموعه تلویزیونی "کمی گمراه کننده است".

این بازیگر که با بازی فرودو بگینز در فیلم اصلی سه گانه گفت: Hbo که او "فوق العاده مجذوب" با آینده تلویزیون اقتباس و خواهد بود بیش از شاد به ظاهر cameo شوخی: "نگاه هر بهانه ای برای رسیدن به رفتن به نیوزیلند به کار بر روی چیزی است که من کاملا وجود دارد.

"آنها خواستار آن ارباب حلقه ها, اما من فکر می کنم که کمی گمراه کننده" چوب گفت. "از آنچه من درک می کنم این مواد آنها در حال کار بر روی وجود دارد به ترتیب زمانی بیشتر به عقب در تاریخ در افسانه هاو روایات قومی از ارباب حلقه ها و یا میانه زمین بیش از هر شخصیت های نشان داده شده در ارباب حلقه ها.

"این برای تلفن های موبایل بیشتر Silmarillion عصر. نه درس خوان, اما آن را دوم سن از میانه زمین," او توضیح داد.

منتشر شده پس از مرگ نویسنده در سال 1977 به Silmarillion می گوید تاریخ Eä جهان است که در آن میانه زمین یافت می شود.

تخمین زده می شود هزینه آمازون $1bn مجموعه تلویزیونی را در زمان های مختلف به پیتر جکسون فیلم حق رای دادن پس از JRR تالکین و مستغلات ممنوع studios از تغییر و یا تکرار داستان در حال حاضر گفت: در این فیلم.

تولید در این نمایش با توجه به رزومه مدت کوتاهی پس از یک استراحت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با نیوزیلند استعداد آژانس در ماه گذشته قرار دادن یک تماس به صورت "بد بو به دنبال" و "غیر معمول" بازیگران برای پیوستن به بازیگران.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de