دوچرخه برقی, راهنمای خرید: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ebikes از موتور به باتری

Ebikes هستند در حالت عادی دوچرخه با علاوه بر این از یک موتور الکتریکی است که کمک می کند تا شما در اطراف. اما آن پیشنهاد شده است که آنها می تواند آینده حمل و نقل در کنار دیگر کیت الکترونیکی مانند اسکوتر به خصوص در یک پست-مستند جهان است.

مدل الکتریکی معمولا در ظاهر بسیار شبیه به یک دوچرخه عادی و در همان راه با پدال است که اجازه می دهد آنها را به تابع در زمانی که آنها خاموش هستند.

اما عنصر کلیدی است موتور که معمولا یکپارچه به قاب و یا نصب شده خارج از دید در بخش دیگری از دوچرخه است. به طور کلی این دوچرخه قادر خواهد بود به بگویید که شما در حال تبدیل خود پدال و قدرت موتور به شما افزایش می دهد, اجازه می دهد برای کمی قدرت فوق العاده.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که یک ebike قطعی نیست همان به عنوان یک موتور سیکلت الکتریکی با وجود این شباهت ها. تفاوت اصلی این است که یک دوچرخه الکتریکی است که هنوز هم تا حد زیادی در اطراف نقل مکان کرد توسط پدال قدرت که همچنین بدان معنی است که آنها در حال تنظیم مانند دوچرخه به جای موتور سیکلت.

در راهنمای ما به دوچرخه برقی, ما پوشش همه چیز شما نیاز به دانستن از چقدر به صرف به چه ویژگی را در نظر بگیرید.

شما می توانید اعتماد ما مستقل بررسی است. ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از خرده فروشان اما ما هرگز این اجازه می دهد برای نفوذ در انتخاب است که تشکیل شده است از دنیای واقعی آزمایش و مشاوره. این درآمد ما کمک می کند تا به صندوق روزنامه نگاری در سراسر مستقل.

چرا من می خواهم یک ebike?

شایع ترین دلیل برای سرمایه گذاری در یک ebike است که برای رفتن به محل کار و آنها به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر محبوب به عنوان جهان ظهور از مستند و مردم به دنبال راه های جدید برای رفت و آمد.

Ebikes انواع مزیت برای کسانی که به دنبال به چرخه کار و یا در اطراف خود شهرستانها: با اضافی به موتور افزایش می دهد, شما می توانید بیشتر و دریافت وجود دارد و بدون احساس به عنوان عرق و یا خسته می شوند.

اما آنها به طور فزاینده ای مورد استفاده در اوقات فراغت و یا آموزش دوچرخه سواران بیش از حد. Ebikes را برداشت تا به طور کامل و بدون استحقاق شهرت برای بودن زیاده روی در توسط متقلب یا تنبل سواران اما مردم شروع به درک کنند که آنها می تواند منافع را به بسیار خوب دوچرخه سواران که در غیر این صورت ممکن بود صرف مقدار زیادی از پول در بیشتر سنتی دوچرخه.

کارشناس دوچرخه سواری با نام تجاری تخصصی به عنوان مثال ارائه می دهد یک دوچرخه سواری جاده به نام Creo تحت حق بیمه خود را با این نسخهها کار برند. در حالی که ebike قیمت تمایل به شروع از £1.000 این یکی هزینه £10,999 ساخته شده است و از پیشرفته ترین فیبر کربن می آید و کاملا با سطح بالای قطعات.

آن را جدی دوچرخه فقط یک اتفاق می افتد که شامل یک موتور الکتریکی. آن برقی دوچرخه کوهستان هستند و حتی بیشتر گران با یک ارائه شده در £12,449.

تخصصی را Creo ebike هزینه های عظیم £10,999 (تخصصی)

چنین دوچرخه هستند نه هدف کسانی که می خواهند فقط کمی افزایش یا سواری خود را و یا (به عنوان ebike شک ممکن است آن را داشته باشد) خود را ناخواسته موجب اعتماد به نفس است. آنها با تمرکز بر کسانی که جدی در مورد دوچرخه سواری اما نیاز به یک کمک کوچک همراه است.

“شاید آنها در حال آمدن به این ورزش می خواهید برای رفتن در باشگاه اجرا می شود می گوید:” جک Noy, انگلستان, مدیر بازاریابی در دره عمیق و باریک است که باعث می شود برقی نسخه های بسیاری از آن دوچرخه که در غیر این صورت غیر قابل تشخیص از خود را غیر برقی همتایان. “این به شما می دهد افزایش تا تپه اما شما صرفه جویی از کاهش یافته است،”

هنوز بسیاری از مردم به احتمال زیاد به فشار 25kmh حداکثر سرعت در حالی که بالا رفتن از تپه ها او اشاره می کند بنابراین شما احتمالا می خواهید به ضرب و شتم مردم تا صعود حتی با اضافه وزن موتور و باتری. و شما می توانید با سرعت پایین فرودها هم با رها کردن میله است که اجازه دهید شما را در downhills در همان راه به عنوان یک سنتی دوچرخه سواری جاده.

“دوچرخه سواری جاده کار سخت است; آن را در مورد اینکه کاملا مناسب و این که بخش عظیمی از این ورزش است,” او می گوید. “اما دیگر وجود دارد شگفت انگیز بیت: نمایش درخشان واقعا دیدنی از جاده های زیبا و فرودها. که احساس فوق العاده است.”

یک ebike اجازه می دهد تا هر کسی که نیاز به کمک با تناسب اندام جنبه ای از دوچرخه سواری لذت بردن از تمام لذت است که همراه با ورزش.

به همین ترتیب کوهستان, دوچرخه سواران به طور فزاینده ای با استفاده از دوچرخه برقی به آنها اجازه می دهد برای تمرین مهارت های فنی بدون استفاده از تمام انرژی خود را و پاک کردن خود را. قبلا انجام از روی حیله و تزویر فرودها خود را برای بهبود دست زدن به مهارت ها همچنین ممکن است به معنای خسته کننده تقلا به بالای یک تپه – در حال حاضر با یک موتور الکتریکی و یک دوچرخه سوار انجام می شود به بالا و هنوز هم باید انرژی به بازگشت دوباره.

البته هیچ یک از این بدان معنی است که شما نمی خواهد در هر تلاش و در واقع تولید کنندگان مختلف در حال حاضر اجازه می دهد خود را ebikes به ریز تنظیم شده به طوری که این موتور تنها به شما کمک کند تا آنجا که شما می خواهید آن را به. آن را نمی خواهد خلاص شدن از کار, مگر اینکه شما آن را می خواهم اما آن را به اندازه کافی می تواند به شما کمک کند تا به ویژه نامردان تپه و یا نگه دارید تا با شریک زندگی که در غیر این صورت ساقه بدون شما.

ما به عنوان خوانده شده دور تا از بهترین کلاه دوچرخه برای نگه داشتن شما محافظت در حالی که در جاده ها (مستقل/ iStock)

چقدر نیاز دارم به صرف است ؟

هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که ebikes گران تر از همتایان سنتی خود را: در حالی که شما ممکن است انتظار می رود به صرف چند صد پوند برای دریافت مناسب و معقول دوچرخه عادی قابل اعتماد ebikes به طور کلی تمایل به شروع 1000 پوند.

شما ممکن است پیدا کردن دوچرخه در زیر که حدود 1000 علامت, اما از آن است که به طور کلی ارزش skimping چیزی است که شما نیاز به بسیار قابل اعتماد و امن است. پس از آن ارزش بودجه برای 1000 پوند در – هر چند حتی برخی از ارزان ebikes می تواند بین £2000 و 3000 پوند.

به طور کلی هزینه های بیشتر را بهبود می بخشد هر دو دوچرخه و موتور. فقط به عنوان با یک سنتی دوچرخه گران تر ebikes به احتمال زیاد به بیشتر قطعات سبک تر و قابل اعتماد تر می سازد و اجازه می دهد شما برای رفتن سریع تر و بهتر دست زدن به. اما شما همچنین بهره مندی از بازدهی بیشتر موتور و به طور بالقوه یک باتری بزرگتر است که اجازه خواهد داد که شما را به نگه داشتن رفتن برای دیگر بیش از حد.

آیا قوانین در ebikes?

Ebikes در حال تنظیم یک کمی بیشتر از مدل های معمولی است. اما نه به شدت پس: شما نمی نیاز به یک مجوز به یکی از, و شما لازم نیست به پرداخت مالیات جاده و یا رفتن را از طریق هر یک از این بیشتر غم انگیز کاغذ کار می آید که با چیزی شبیه به یک ماشین.

واقعی محدودیت های اضافه شده توسط تولید کنندگان. در انگلستان ebikes تنها می توانید بروید به 15.5 مایل در ساعت – که در آن نقطه, موتور, کاهش, کردن, اگر شما به وضوح می توانید سریع تر از آن است که با استفاده از قدرت پا باید به شما تا آرزو. در دیگر نقاط جهان, حداکثر سرعت ممکن است متفاوت باشد.

تا چه حد و با چه سرعتی می توانم بروم ؟

سریعترین یک ebike می توانید در انگلستان است 15.5 مایل در ساعت, اما این است که تنها چیزی که در نظر بگیرید هنگامی که می آید به سرعت.

راه هایی که ebike موتور عمل تمایل به متفاوت است: برخی را آرام سهولت شما در طول زمانی که شما شروع به رکاب زدن در حالی که دیگران به شما یک انفجار که موشک های شما به سرعت. بسیاری شامل توانایی را انتخاب کنید که از آن تجربه شما می خواهم هر چند نه همه.

این یکی از چیزهایی که کلیدی برای تحقیقات در حالی که به دنبال یک ebike و یکی از دلایل بسیاری است که می توان آن را خوب به سعی کنید قبل از خرید.

دومین نگرانی بزرگ این است که محدوده اضطراب: تا چه حد می تواند به شما قبل از رفتن دوچرخه باتری می میرد? تمام شرکت های خوب را به یک راهنمای برای چگونه دوچرخه خود را به احتمال زیاد به گذشته اما از آن خواهد شد بستگی دارد در بسیاری از عوامل – چگونه سریع شما در حال رفتن, چگونه زمین پر از تپه است و پس از آن است که بهترین راهنمای واقعا درک چقدر شما در حال رفتن به دریافت کنید.

در عمل, آن را به ارزش چک کردن با یک شرکت است که با دوچرخه انجام خواهد داد آنچه شما نیاز به مطلقا آن را به مانند فاصله از رفت و آمد خود را. و از آنجا آن را با ارزش تر برای مقایسه دوچرخه با یکدیگر به جای تکیه بیش از حد بر خود اظهار داشت: محدوده.

بسیاری از شرکت ها را معرفی فن آوری های جدید برای مقابله با این موضوع ، تخصصی, مثلا یک برنامه است که اجازه می دهد موتور به توان محدود به روش های مختلف – یا برای پاسخگویی به یک محدوده خاص و مدت و یا حتی ضربان قلب – و باتری را انجام خواهد داد آنچه در آن می تواند به رسیدن به این هدف.

این سوال که تا چه حد است و همچنین یک سوال از چه آسان باتری به شارژ. برخی از ebikes باتری است که می تواند رها کردن است که باعث می شود آنها را آسان برای حمل به میز کار خود را و شارژ در حالی که شما در محل کار هستید.

Gtech را ebike به راحتی می تواند اشتباه به صورت سنتی چرخه (Gtech)

چه ebikes را فراتر از داشتن موتور?

این افزایش فوق العاده شما می توانید در هنگام دوچرخه سواری همراه است که یکی از جنبه های ebikes و بسیاری وجود دارد که انجام این کار بسیار ساده است. Gtech را ebike مثلا به راحتی می تواند اشتباه به صورت سنتی چرخه حق را به باتری است که در صورت مبدل به عنوان یک بطری آب.

اما شرکت های متعدد را با استفاده از فن آوری های اضافی در یک ebike برای اضافه کردن ویژگی های اضافی بیش از حد. به عنوان مثل برخی از ebikes در حال حاضر ابزارهای فن آوری به عنوان آنجا که آنها ابزار برای گرفتن در اطراف.

شرکت هایی مانند ون Moof مثلا قول می دهم که دوچرخه خود را محافظت در برابر سرقت را می توان شکار کردن اگر آنها شامل چراغ یکپارچه و الکترونیکی چرخ دنده است که به صورت خودکار تغییر دهید. آنها تقریبا به اشتراک گذاری به عنوان بسیاری از ویژگی های با اپل به عنوان آنها را سنتی مسابقه دوچرخه.

شرکت های دیگر نیز با استفاده از تکنولوژی برای ارائه بهبود عملکرد در هنگام دوچرخه سواری. و همچنین خیاطی خود را ebike موتور خود را با توجه به نیازهای تخصصی برنامه همچنین آهنگ چقدر دوچرخه شده است, زده, هشدار سوار آن را به زمانی که آن را ممکن است نیاز به یک سرویس.

که ebike باید انتخاب کنم ؟

ساده ترین راه برای پاسخ به این سوال که راه همان است که هر کسی که انتخاب هر نوع دوچرخه: چه می خواهید از آن استفاده کنید برای ؟

اگر شما در حال رفتن به سوار بر عمدتا مسطح و هموار جاده های هدف برای یک دوچرخه سواری جاده, اما کسانی که کاوش در مسیرهای پیاده روی و تپه ها بهتر خواهد بود مناسب برای یک دوچرخه کوهستان. اگر شما در یک شهر نشین امید به استفاده از یک ebike در سفر به کار را انتخاب کنید ترکیبی و یا رفت و آمد با دوچرخه.

وجود دارد دیگر چیزهایی که به نظر بیش از حد به عنوان ebikes به اضافه کردن برخی از عوامل پیچیده.

هنگامی که شما انتخاب خود را ebike فراموش نکنید که برای سرمایه گذاری مناسب کیت بیش از حد, مانند, مناسب دوچرخه سواری کشباف (مستقل/ iStock)

اکثر ebikes تمایل به سنگین به دلیل فوق العاده ماشین آلات بسته بندی شده در داخل. به این ترتیب, آن ممکن است ارزش انتخاب یک کمی سبک تر ebike – یا سنتی دوچرخه – اگر شما در حال رفتن به مجبور به حمل و نقل آن بالا برای ذخیره سازی و یا در حالی که رفت و آمد.

در سمت تلنگر, هر وزن اضافی می تواند انجام شده همراه با موتور – بر خلاف سنتی دوچرخه داشتن یک سنگین تر ebike لزوما به این معنا نیست شما باید به کار سخت تر است. که بدان معنی است که شما لازم نیست به نگرانی بسیار زیادی در مورد تاثیر بر بهره وری در حالی که سوار.

همین امر به تغییرات دیگری که ممکن است به طور معمول پایین کشیدن سرعت خود را مانند knobblier لاستیک اگر آن را به ارزش به خاطر سپردن است که شما می خواهید استفاده کنید تا باتری حمل هر وزن اضافی.

چه ویژگی های دیگر آیا من نیاز به در نظر قبل از خرید ؟

همه سنتی سوال در مورد اندازه و اجزاء و آسایش و چرخ دنده ها اعمال می شود به ebikes فقط به عنوان آنها را برای غیر برقی ، فراتر از خود موتور الکتریکی بسیاری از ebikes فقط همان عموزاده خود را و پس از آن مهم است به همان ملاحظات.

وقتی که می آید به اندازه قاب فقط به عنوان سنتی دوچرخه شما می توانید یک تولید کنندگان وب سایت خود را برای اطلاعات دقیق در مورد چگونه برای اندازه گیری خود را و تصمیم بگیرید که اندازه مناسب شما بهترین. به همین ترتیب یک ebike هنوز هم نیاز شما به همان تصمیم گیری در مورد لوازم جانبی از جمله همه چیز را از زین به لاستیک.

این دوچرخه الکتریکی در بازار معمولا ارائه می دهد کمتر از انتخاب سنتی دوچرخه در بازار, در بخشی به دلیل آن کوچکتر است. بنابراین شما ممکن است نیاز به اخم خیلی در مورد جزئیات کوچکتر به عنوان شما ممکن است قادر به انطباق با دوچرخه به اندازه.

در برخی موارد – به ویژه در میان جدیدتر, کولر, تکنولوژی متمرکز ebike شرکت – این یک انتخاب آگاهانه به عنوان رویکرد مینیمالیستی تضمین می کند که مردم لازم نیست برای رفتن از طریق این حرف بی ربط اندازه گیری خود را و تصمیم گیری در چه نوع از چرخ دنده های آنها می خواهم.

شیک بلژیک ebike, شرکت, کابوی, مثلا حتی ارائه اندازه های مختلف.

کابوی دوچرخه الکتریکی است که با آمار مسافران در سراسر اروپا (کابوی)

در موارد دیگر عدم انتخاب به سادگی است چرا که ebikes بالاتر تنظیمات و در نتیجه قطعات گران تر هستند. تولید کنندگان تمایل به استفاده از قطعات از خود بالاتر پایان دوچرخه بنابراین گزینه ارزان تر قطعات مانند چرخ دنده ها ممکن است در دسترس است.

بسیاری از سنتی دوچرخه شرکت تنها ارائه خود را در جاده ebikes با ترمز دیسک برای مثال پس هیچ انتخاب می شود ساخته شده است.

پس از شما خریداری کرده اید دوچرخه خود را همه از همان هشدار در مورد نگه داشتن آن را در شکل خوب اعمال می شود بیش از حد. مطمئن شوید که دوچرخه خود را تمیز است که قطعات همه لیز و تنظیم به عنوان آنها باید.

شما ممکن است قادر به گرفتن دور با کمی کمتر از عملکرد در یک ebike در راه است که شما نمی خواهد زمانی که شما در حال انجام کار خود را از موتور را انتخاب کنید تا هر گونه قدرت از دست رفته به زنجیر زنگ زده یا کثیف, قطعات, اما آن را هنوز هم ارزش نگه داشتن همه چیز کشتی شکل پس از آن عمر خواهد شد هر دو باتری شما و دوچرخه خود را.

شما همچنین باید به یاد داشته باشید اضافی مکانیک است که در محل کار هستند و در هر ebike. مطمئن شوید که شما شارژ باتری خود را با توجه به مشخصات سازنده و نگه داشتن یک چشم را برای هر گونه کاهش در عملکرد که ممکن است نشان می دهد که چیزی اشتباه وجود دارد با موتور.

از کجا می توانم خرید یک ebike ؟

فقط در مورد هر سنتی دوچرخه شرکت در حال حاضر ارائه می دهد خود را ebikes اما نیز وجود دارد یک میزبان کامل از شرکت های مختلف است که خود را در حال حاضر بیشتر شبیه به شرکت های فن آوری و تمرکز بر روی ویژگی های مانند استفاده آسان و ابزار اضافی مانند توانایی برای قفل کردن دوچرخه از راه دور و یا مسیر آنها را اگر آنها به سرقت رفته است.

بسیاری از کسانی که بیشتر شرکت های فن آوری مانند فوق ون Moof و Cowboy – تمایل به ترجیح می دهند به فروش دوچرخه خود را به طور مستقیم و پس از مغازه های خود و یا وب سایت هستند و بهترین مکان را امتحان کنید اگر شما به دنبال چیزی در انتهای این طیف.

در بیشتر سنتی پایان بازار, شرکت, انجام, البته, انجام فروش مستقیم بیش از حد: شما می توانید همه چیز را از یک صدای فش فش رفت و آمد برقی Brompton به دره عمیق و باریک آنلاین از طریق وب سایت خود را. اما آن را نیز به چیدن از طریق شخص ثالث دیگر خرده فروشان مانند تکان دادن و یا Halfords – که در آن ebikes نگردند در کنار آنهایی که سنتی است.

اگر شما به پایان رسید تا رفتن به صورت سنتی دوچرخه شما می توانید پیدا کردن ما راهنمای خرید در اینجا. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید راهنمای ما برای وارد شدن به دوچرخه سواری در اینجا

IndyBest محصول بررسی بی طرفانه و مستقل مشاوره شما می توانید اعتماد. در برخی از موارد ما کسب درآمد اگر شما با کلیک بر روی لینک کلیک کنید و خرید محصولات, اما ما هرگز اجازه این را تعصب پوشش ما. این بررسی وارد شده از طریق ترکیبی از نظر کارشناس و در دنیای واقعی تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>