Eiza گنزالز عذر خواهی برای پوشیدن blackface در telenovela

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بازیگر Eiza گنزالز است عذر خواهی کرد برای پوشیدن blackface در گذشته telenovela ظاهر.

تصاویری از Ms گنزالز در آرایش مطرح در رسانه های اجتماعی در میان گزارش نشان می دهد که او گفته دوستیابی تیموتی Chalamet.

“من عمیقا متاسفم و شرمنده در مورد داشتن فرسوده blackface آرایش نشان داده شده در تصاویر گردش” خانم گونزالس گفت صفحه شش.

“به عنوان یک 15 ساله فرزند بازیگر نقش اول مرد در اولین کار من در مکزیک telenovela من تحت فشار برابر خواهد شد و با هیچ قدرت مذاکره, من نمی تواند مدافع برای خودم در این وضعیت است.

“من آرزو می کنم من تا به حال صدا و دانش در آن زمان که من در حال حاضر.”

خانم گونزالس در حال حاضر 30, همچنین خطاب تصویر دیگری از او در لباس پوشیدن مانند یک گیشا گفتن انتشار قدمت آن به سفر او یک بار در زمان در ژاپن است.

“با توجه به میزبان آن در نظر گرفته شده است یک تبادل فرهنگی به لباس در لباس های سنتی خود را و آرایش” او گفت:. “از آن است که دیده می شود به عنوان قدردانی از فرهنگ خود را, اما من درک می کنم که خارج از چارچوب این تماس برای گفت و گو در مورد معاصر فرهنگی تخصیص است.”

این بازیگر که فیلم اخیر اعتبارات شامل Alita: نبرد فرشته و هابز & Shawگفت که او مواجه شده است و نژاد پرستی و جهل خودش “در سراسر [او] زندگی و حرفه ای” با اشاره به تجربیات او به عنوان یک زن مکزیکی و یک مهاجر.

“بیش از حرکات عذرخواهی آن است که مسئولیت من به خودم آموزش و استفاده از صدای من را به ایستادگی کردن برای دیگران,” او اضافه شده است.

“و دوباره من عمیقا عذر خواهی برای صدمه زدن به هر کسی.”

دیدگاهتان را بنویسید