Ed Sheeran می گوید شدید تور منجر به پرخوری و اعتیاد به الکل

Ed Sheeran نشان داده است که او تلاش می کرد با خوردن شراب خواری و نوشیدن بیش از حد در اوج شهرت خود بود.

این خواننده 29 صحبت در Hay House اجلاس در مورد اضطراب و تندرستی که در آن او از باز کردن در مورد چگونه خود را گیج کننده 180-تاریخ تور برنامه برای آلبوم X از 2014 به 2015 باعث شد او را به توسعه عادات ناسالم.

“من می ماند تا بنوشند و همه شب و سپس خواب در اتوبوس … این همه سرگرم کننده و بازی ها در آغاز, اما پس از آن شروع به گرفتن غمگین” Sheeran گفت. “که احتمالا بالاترین که من شده است و من تا این حد رواج وزن است. آنها استفاده می شود برای تماس با من ‘دو-شام عروسکی” از آنجا که من استفاده می شود به منظور دو وعده غذا و خوردن آن است.”

اعتراف به نفرت او چگونه نگاه Sheeran همچنین نشان داد که او تلاش می کرد با نوشیدن بیش از حد در طول این دوره گفت: “من هیچ نقطه ای در داشتن یک لیوان شراب. من می خواهم به جای دو بطری. داشتن یک شیشه شراب است که با داشتن چیزی در حد اعتدال و احتمالا رفتن به تحت تاثیر قرار خود را روز به روز بعد. اما دو بطری شراب احتمالا ممکن است شما را بسیار غم انگیز است.

“احساس من” چه شد؟’ در یک راه تاریک, مانند, ‘چرا من ؟ نقطه چیست؟’ من فکر می کنم چیزهایی مانند شکر شیرین, مسائل, مواد غذایی آشغال کوکائین و الکل و این احساس خوب بیشتر به شما انجام, اما بدترین چیزی که برای شما.”

آن خواندن Elton John زندگینامه است که الهام گرفته از Sheeran به تغییر پس از به رسمیت شناختن “بسیاری از” رفتارهای اعتیاد آور است که او نیز به نمایش گذاشته.

“او خواهد بود مانند” من می خواهم فقط در یک بستنی شراب خواری و خوردن چهار, دسر, تا زمانی که من بالا آوردم و گفتم من انجام داده ام که قبل از'” Sheeran گفت. “یا مارتینی binges که در آن او می بیند که چگونه بسیاری از martinis او می نوشند. و من مانند ” من انجام داده ام که قبل از بیش از حد.'”

آخرین اوت Sheeran اعلام کرد که او مصرف 18 ماه استراحت از سفر پس از انجام 280 نشان می دهد در بیش از دو سال است.

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید شده است متاثر از مسائل مطرح شده در این مقاله ضرب و شتم را خط تلفن در دسترس است 365 روز سال در 0808 801 0677. اگر شما یا کسی که شما می دانید نگران است در مورد مصرف الکل و تماس با Drinkline در 0300 123 1110 یا صحبت کردن با یک روت مشاور خرید آنلاین از طریق Drinkchat.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>