زمین لرزه ناسا امکانات در مریخ راه اندازی

ناسا امکانات شده اند و آمار زلزله در کالیفرنیا آن را به عنوان آماده برای ماموریت به مریخ است.

زلزله صورت گرفت که تنها یک مایل از سن فرناندو در کالیفرنیا به نظر نمی رسد که ناشی از هر گونه تاخیر به راه اندازی است که اتفاق می افتد در دیگر سواحل آمریکا در فلوریدا.

اما امکانات خواهد بود که کلید به راه اندازی از جمله ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت – است که در کالیفرنیا قرار گرفتند 4.5 ریشتری زلزله.

این آمار در حالی که خبرنگاران بودند مصاحبه مهندس و مدیر پروژه میمی Aung در مورد هلیکوپتر که قرار است منتشر شود با پشتکار مریخ نورد پس از آن زمین بر روی مریخ است.

جو مریخ است که 99 درصد کمتر متراکم از روی مریخ است.

میمی Aung گفت که اشیاء بودند و تند در اتاق اما شده است وجود دارد هیچ اثر قابل توجهی در پرتاب موشک.

در ناسا livestream ناسا مدیر جیم Bridenstine اشاره کرد و خوش شانس بود که موشک نمی شد راه اندازی از Vandenberg پایگاه نیروی هوایی است که در کالیفرنیا و ناسا دیده می شود قبل از راه اندازی.

ناسا می توانید تنها رفتن به مریخ یک بار در هر 26 ماه پس از از دست رفته این پنجره پرتاب خواهد متوسط هزینه یک و نیم میلیارد دلار برای حفظ رور قبل از آن می تواند راه اندازی دوباره.

بسیاری از بینندگان اظهار نظر در توییتر که زلزله شد و سود آن را به عنوان بیدار آنها را در زمان به تماشای پشتکار ماموریت راه اندازی.


اخبار بیشتر را می توان در مستقل‘s liveblog از راه اندازی.

ناسا ماموریت ارسال خواهد شد رور Perseverence برای جستجوی اثری از پتانسیل زندگی است.

این ماشین به اندازه شش چرخ رباتیک مریخ نورد که راه اندازی خواهد شد در بالای یک موشک اطلس 5 از بوئینگ-لاکهید سرمایه گذاری مشترک ایران, راه اندازی, داد, همچنین برنامه ریزی شده است برای استقرار یک مینی هلیکوپتر در مریخ و تست تجهیزات برای آینده بشر ماموریت برای چهارمین سیاره از خورشید است.

مقامات نشان داد که همه سیستم ها به نظر می رسد آماده برای رفتن پیش از راه اندازی با آب و هوا پیش بینی از نیروی هوایی را 45 آب و هوا اسکادران باقی مانده در 80 درصد احتمال راه اندازی و سوخت رسانی فرآورده های جریان برای موشک است.

پشتکار است که با توجه به زمین در پایه 820 فوت عمیق (250 متر) دهانه به نام Jezero سابق دریاچه از 3.5 میلیارد سال پیش است که دانشمندان گمان می برند می تواند شواهدی از پتانسیل های گذشته زندگی میکروبی در مریخ است. دانشمندان از مدت ها بحث که آیا مریخ – هنگامی که بسیار مهمان نواز محل از آن است که امروز – همیشه پناه زندگی است.

آب به عنوان یک عنصر کلیدی برای زندگی و سطح مریخ میلیاردها سال پیش تا به حال مقدار زیادی از آن را در سطح این سیاره شد سخت و متروک پاسگاه.

یکی از پیچیده ترین مانور در پشتکار سفر خواهد بود چه ماموریت مهندسین تماس با “هفت دقیقه وحشت” هنگامی که ربات تحمل گرمای شدید و سرعت در آن فرود طریق جو مریخ استقرار مجموعه ای از مافوق صوت چتر نجات قبل از اشتعال مینی موتور موشک به آرامی لمس کردن بر روی سطح این سیاره است.

این آخرین راه اندازی از زمین به مریخ در طول یک ماه مشغول ژوئیه پس از پروب های ارسال شده توسط امارات متحده عربی و چین است.

روی پشتکار چهار پوند (1.8 کیلوگرم) مستقل هلیکوپتر به نام ابتکار و خلاقیت است که با توجه به تست پرواز شده در مریخ برای اولین بار.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید