DuckDuckGo می آید و پس از مسدود شده توسط Isp ها

DuckDuckGo یک بار دیگر در دسترس در هند پس از متمرکز بر حفظ حریم خصوصی موتور جستجوی کشف شد به طرز مرموزی آفلاین پس از 1 جولای.

“ما در حال دیدن ما خدمات گسترده بازسازی در هند” شرکت توییتی در 4 جولای “با تشکر از شما برای همه از گزارش های خود آوردن توجه به این موضوع است. اگر شما هنوز هم مشکل دسترسی جستجوی DuckDuckGo لطفا گزارش آن را به [اینترنت بنیاد آزادی]”.

هنوز معلوم نیست چرا DuckDuckGo بود و غیر قابل دسترس برای مردم هند برای یک مقدار طولانی از زمان.

دولت هند به تازگی اعلام کرد یک لیست از نزدیک به 60 برنامه منابع از چین است که دولت ادعا می کند “سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند”.

کسانی که برنامه های کاربردی ممنوع شد. این ممنوعیت شامل بسیاری از برنامه های کاربردی محبوب از جمله WeChat و Infinite به عنوان به خوبی به عنوان بازی های تلفن همراه مانند Clash of Kings.

DuckDuckGo دفتر مرکزی در پنسیلوانیا در ایالات متحده, اما, و این شرکت بود در لیست ممنوع و برنامه های.

دیگر کاربران گزارش DNS lookup خطا به علت گسل.

“ما در تماس با دولت هند اما هنوز موفق به دریافت یک پاسخ به” یک DuckDuckGo سخنگو گفته بود و آستانه بیش از آخر هفته. “ما سر در گم چرا دولت هند خواهد دستور هند Isp ها برای جلوگیری از DuckDuckGo اما خوشبین هستند که این به زودی حل خواهد شد.”

این شرکت گفت که مستقل بود که “هنوز در تلاش برای جمع آوری اطلاعات برای ایجاد که چرا این اتفاق افتاده است”. آن را تشویق هر کاربر تحت تاثیر خاموشی در DuckDuckGo و یا وب سایت های دیگر به “صرفه جویی در اینترنت” پروژه که اجرای آن توسط آزادی اینترنت پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>