به زمین با Zac Efron نقد و بررسی: از دبیرستان موزیکال به قبل از مدرسه, جغرافیا, محیط زیست-سری ناامید کننده ساده

“این سیاره زمین و من هنوز در آن سرد می گوید:” زک افران در شروع جدید خود را Netflix محیط زیست, سفر, نشان می دهد, به زمین با Zac Efron, بنابراین ما نمی توانیم بگوییم ما نبوده است هشدار داد در مورد تن از آنچه به دنبال خواهد داشت. به عنوان تلویزیونی peregrinations این را نمی خواهد بر روی یک سطح با نقاط ناشناختهو یا Simon Reeve یا Top Gear.

Efron, که نام خود را به عنوان موم-chested, همجنس باز, دیزنی High School Musicalتکامل یافته است تا به یک 32 ساله مو, مرد قوی هیکل, کامل, با, نوپرست, ریش شطرنجی پیراهن و یک عرقچین نشسته در بالای خود چوب اسکنه خورده فک. با بلوغ او نیز به دست آورد اندکی غم اطراف چشم. اگر قبلی خود زیبایی بود “هیجانی کن عروسک” جدید نگاه بیشتر است “سر در گم کافی شاپ صاحب”. او با همسر خود را نویسنده و “سلامتی متخصص” Darin Olien آورده همراه به قرض دادن یک بیت از علایق jocularity به زک با مراجع و تور.

ما هرگز یاد بگیرند که چرا Efron انتخاب شده برای این کار. او به نظر نمی رسد به هر گونه علاقه خاص در محیط زیست و یا مواد غذایی است و نه یک سفر مجری. اگر چه او خستگی ناپذیر مثبت است و بدیهی است که صرف مقدار زیادی از زمان در مقابل دوربین او هرگز بیانگر کنجکاوی فراتر از ساده ترین تحسین است. احتمالا Netflix بکشد امیدوار است که او هنوز هم به اندازه کافی نفوذ با millennials و Gen Z’ers که آنها را اتصال از احترام به خود آثار مفصل. باید وجود داشته باشد یک باند باریک از افرادی که به اندازه کافی در مورد Efron به لحن در, اما به اندازه کافی در مورد محیط زیست برای پیدا کردن این ناامید کننده ساده انگارانه است.

Olien بسیار بهتر است. او مسن تر از خود شرکت مجری و بدیهی است که نمی توانم باور کنم که شانس خود را در خواسته همراه برای سوار شدن. او دسته همراه پشت مانند یک برادر بزرگتر انجام ارباب حلقه ها و جنگ ستارگان صداها و کمک هیچ بینش و یا تخصص به جز فرد crack در انتخابی گیاه خواری.

در قسمت اول این bros برآمدگی در اطراف ایسلند یک پناهگاه برای پایداری کارشناسان با تشکر فراوان آن زمین گرمایی و نیروگاه های برق آبی. از دبیرستان موزیکال به قبل از مدرسه جغرافیا. تعداد کمی از کشورها هستند که نور و روشنایی و این همه شات با Netflix بکشد معمولی با کیفیت بالا براق فراوان با هواپیماهای بدون سرنشین عکس های زرق و برق دار آتشفشانی پانورامای. Efron و Olien پخت نان در حرارتی, شن, شنا در آبی تالاب را یک “یخ و آتش” ماساژ شکلات خوردن گوزن tartare در Michelin شوید و فراموش مختلف دیگر ایسلند 101 فعالیت های گردشگری. “وای” آنها می گویند. “Gnarly.” “Bigtime.” “کشیدن.” “شخص.” “آن را به میخ.” “مقدس s***.” “راد.” “وحشی.” “این یکی از چهار زمین گرمایی گیاهان در ایسلند می گوید:” Olien به عنوان آنها را به پارک ماشین. “بیمار” Efron پاسخ.

Efron نشان می دهد که پدر خود را با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس در یک نیروگاه هسته ای قبل از درخواست مبهوت به دنبال کارمند, چگونه یک توربین کار می کند. این امکان وجود دارد این است faux-ساده لوحی یک ابزار هنری برای کمک به مخاطبان پیوستن به او در سفر خود را از کشف اما من متقاعد نشده. بعد او شروع به صحبت کردن در مورد فواید “یون های منفی” برای بینندگان ترجیح می دهند که پوچ سفرنامه آمده با طرف حقه بازی.

“برق است که آسان به را برای اعطا” او گشت و پس از یک سفر به یک کارخانه برق آبی. “اما این محل به من می دهد بسیار بیشتر قدردانی برای آنچه باعث می شود برق است.” من تعجب می کنم اگر تجربه فیلمبرداری به زمین به او داده لذت بیشتر برای چه چیزی مناسب و معقول تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>