Doublicat: برنامه جدید به شما اجازه می دهد قرار دادن چهره خود را بر روی فایل های Gif – اما آن را بی خطر است ؟

یک برنامه جدید به نام Doublicat افزایش یافته است در محبوبیت در اپل و آندروید نرم افزار فروشگاه با اجازه دادن به کاربران برای قرار دادن چهره خود را در بالای محبوب Gif.

نرم افزار جمع آوری اطلاعات از یک عکس به تجزیه و تحلیل ویژگی های صورت خود را و سپس آن را بر سر مشاهیر صحنه فیلم و مطالب دیگر.

همانطور که از نوشتن این شماره سه در فروشگاه Google Play و شماره 28 در فروشگاه App اپل.

اما در پی کمبریج Analytica و دیگر رسوایی کاربران به احتمال زیاد به نگرانی در مورد ایمنی از جمله برنامه های کاربردی است.

روسیه و متعلق به FaceApp, که با استفاده از تشخیص چهره برای ویرایش تصاویر خود را دارد به خصوص در بحث سیاست حفظ حریم خصوصی است که اجازه می دهد تا FaceApp یک حق امتیاز رایگان, irrecovable ابدی مجوز استفاده از صورت خود را با جبران خسارت با توجه به آن شرایط و صفحه.

Doublicat به نظر می رسد بیشتر محدود رویکرد به حریم خصوصی کاربر.

با توجه به Doublicat سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت می گوید “ممکن است جمع آوری عکس ها که شما را با دوربین خود را در حالی که با استفاده از برنامه ما است.”

آن را نیز می گوید که جمع آوری “با ویژگی های صورت داده به طور جداگانه از عکس های خود را” به منظور ارائه خدمات اصلی از این برنامه اما شرکت “استفاده نمی کند و عکس های خود را و ویژگی های صورت به هر دلیل دیگر از شما را با ارائه به صورت مبادله قابلیت Doublicat.”

عکس ها در حال حفظ Doublicat برای 24 ساعت پس از ویرایش جلسه قبل از آنها حذف شده است. ویژگی صورت داده است که “ذخیره شده بر روی Doublicat سرور برای یک دوره محدود از 30 روز پس از آخرین استفاده از Doublicat نرم افزار”.

“در هیچ راه خواهد Doublicat استفاده از آپلود محتوا برای تشخیص چهره به عنوان Doublicat نیست معرفی فن آوری تشخیص چهره و یا سایر وسایل فنی برای پردازش داده های بیومتریک برای شناسایی منحصر به فرد و یا احراز هویت یک کاربر” سیاست نیز متحده است.

Doublicat نیز مصمم است که این سرویس را ارائه می دهد استفاده نمی, تشخیص چهره و گفت که آن را “جمع آوری[s] ویژگی صورت داده است که اطلاعات بیومتریک.”

این ظاهر است زیرا در حالی که برنامه های دیگر نیاز به یک مدل سه بعدی از چهره Doublicat تنها با استفاده از یک عکاسی از خود عکس. مستقل رسیده است برای روشن شدن.

تکنولوژی تأمین برنامه “Reface.هوش مصنوعی” است که مکان مشتری چهره به آگهی. “مشتریان خود را چهره مبارزات انتخاباتی خود را در هر دو سنتی و دیجیتال, تبلیغات” وب سایت خود را می خواند.

این شرکت در پشت هر دو برنامه NeoCortext ارائه می دهد یک محصول مشابه به Doublicat برای تصاویر به نام منعکس است گرفته شده Google Play Store اما همچنان در فروشگاه App های iOS.

در حالی که Doublicat می کند پول را در برنامه های تبلیغاتی آن را نیز ارائه می دهد حق بیمه ردیف.

این اجازه می دهد تا کاربران خود را آپلود فایل های Gif را انتخاب کنید چهره خود را از گالری و نتایج را فراهم می کند بدون آگهی و یا متن. در حال حاضر Doublicat ارائه شده است که خدمات زیر 5 پوند در هر ماه و یا £25 در هر سال است.

مستقل رسیده به NeoCortext شرکت در پشت Doublicat, برای اطلاعات در مورد درآمد از در خرید برنامه تبلیغات و داده ها استفاده می شود به توصیه نمیشوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید