داتی به ترک BBC Radio 1Xtra پس از شش سال

داتی اعلام کرده است که او در حال ترک BBC Radio 1Xtra پس از شش سال است.

DJ اطلاع شنوندگان او را پایان کار بر روی این 1Xtra صبحانه نشان می دهد در پایان ماه ژوئیه.

“این هفته علائم من چهار سال در سالگرد این 1Xtra صبحانه نشان می دهد و از آن شده است باور نکردنی ترین تجربه زندگی من,” او گفت:. “پس از تقریبا 1000 اوایل صبح, من فکر می کنم آن را در نهایت زمان برای من برای خاموش کردن ساعت زنگ دار من و بقیه.

داتی که نام واقعی است, اشلی, چارلز, میزبان تعدادی از های مختلف نشان می دهد در رادیو ایستگاه پس از ورود او در سال 2014.

در سال 2016 او اولین زن مجری بی بی سی معروف صبحانه نشان می دهد در این ایستگاه ،

Stormzy, ویل اسمیت و Lupita Nyong زن نما, زن کیردار تنها برخی از بسیاری از افراد مشهور او در مصاحبه به عنوان مجری.

او به او گفت شنوندگان: “من اینجا نشسته پس از شش سال و من احساس می کنم مثل من صعود به بالای کوه. با عشق در قلب من و یک بیت از یک توده در گلو من آن است که زمان برای خداحافظی به 1Xtra.”

بی بی سی در حال حاضر آزمون نامزدها را بیش از او را به عنوان جایگزینی. داتی نهایی پخش برگزار خواهد شد در روز پنج شنبه 30 جولای.

نادیا جائه میزبانی خواهد شد به طور موقت در حالی که جایگزینی یافت.

علامت Strippel سر از برنامه های در BBC Radio 1Xtra گفت: “داتی باور نکردنی و منحصر به فرد استعداد و همیشه خواهد بود بخشی از 1Xtra خانواده است.

“من صحبت می کنند از طرف هر کس در ایستگاه وقتی که من می گویند که ما می خواهیم او را از دست بارهای و از او تشکر می کنم برای هر اونس از شور و شوق و تعهد او قرار داده و به 1Xtra!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>