Amazon New Kindle Front Light
آمازون همه جدید Kindle در حال حاضر واضح تر صفحه نمایش با یک جلو-نور و می توان برداشت تا برای $59.99 عرضه امروز تنها در اصل $89.99. این e-reader را جلو قابل تنظیم نور اجازه می دهد تا شما را خوانده و در داخل خانه یا خارج از منزل و در بیشتر زمان روز به لطف تابش خیره کننده-رایگان صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی است که می خواند مانند کاغذ واقعی حتی در نور مستقیم خورشید. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش
All-new Kindle - Now with a Built-in Front Light - Black - Includes Special Offers
همه-رو - در حال حاضر با ساخته شده است در مقابل نور - سیاه - شامل پیشنهادات ویژه
  • قابل تنظیم چراغ جلو اجازه می دهد تا شما به عنوان خوانده شده به راحتی برای ساعت—در داخل خانه و خارج از منزل در شب و روز.
  • هدف ساخته شده برای خواندن با 167 ppi تابش خیره کننده-نمایش رایگان است که می خواند مانند کاغذ واقعی حتی در نور مستقیم خورشید.
  • خواندن حواس پرتی-رایگان. برجسته معابر نگاه کردن تعاریف ترجمه کلمات و تنظیم اندازه متن—تا کنون که بدون خروج از صفحه.
  • را انتخاب کنید از میلیون ها نفر از کتاب ها و روزنامه ها و کتاب های صوتی. روشن شدن دارای هزاران نفر از عناوین بنابراین شما می توانید کتابخانه خود را با شما.
  • با نخست خواندن نخست اعضای خواندن رایگان با دسترسی نامحدود به بیش از یک هزار عنوان.

کاربران قادر به پیدا کردن بزرگ خواند و روشن شدن exclusives, در حالی که نخست اعضای دسترسی نامحدود به بیش از یک هزار جلد کتاب و مجلات و عناوین دیگر. و یا اگر شما فقط نمی تواند جزئیات به اندازه کافی وجود دارد کیندل نامحدود ارائه می دهد که بیش از یک میلیون عنوان و هزاران نفر از کتاب های صوتی را به بوت. اصلا روشن شدن با شما ؟ فقط با استفاده از Whispersync بیش از Wi-Fi را به سوئیچ از روشن شدن به روشن شدن برنامه بدون از دست دادن محل خود را.