خرید رپورتاژ

VIZIO M558-G1 M-Series Quantum Smart TV
VIZIO را M558-G1 M-سری کوانتومی 55″ 4K, HDR, تلویزیون های هوشمند فراهم می کند سینمایی شدت رنگ با تا 80 درصد رنگ بیشتر از استاندارد 4K تلویزیون و آن اینکه ارائه شده فقط برای $669.99 عرضه امروز تنها در اصل $799.99. این نمایش ساخته شده است قدرتمند فعال مجموعه کامل نور پس زمینه در حالی که کوانتومی رنگ تکنولوژی تولید بیش از یک میلیارد سایه از رنگ برای ایجاد تصاویر زنده با بیش از حد واقع بینانه جزئیات و بافت در دالبی چشم انداز, HDR. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

VIZIO M558-G1 M-Series Quantum 55” 4K HDR Smart TV
VIZIO M558-G1 M-سری کوانتومی 55″ 4K, HDR, تلویزیون هوشمند

  • رنگ فوق العاده ای تجربه: VIZIO کوانتومی رنگ تکنولوژی تولید تا 80 درصد رنگ بیشتر از استاندارد 4K تلویزیون, HDR
  • روشن تر, تصاویر, جزئیات بیشتر: Ultrabright 600 ارائه می شود تا به 3x روشن تر تصاویر با جزئیات قابل توجه در هر نماد
  • عمیق سایه های سیاه و سفید: ما قدرتمند فعال مجموعه کامل نور پس زمینه ویژگی های 90 local dimming مناطق اجازه می دهد برای deep black سطح با عمق و کنتراست خیره کننده
  • DOLBY VISION HDR: قادر به نمایش طیف گسترده ای از رنگ و جزئیات; شامل HDR10 و HLG پشتیبانی محتوا
  • HANDS-FREE VOICE کنترل: پشتیبانی, الکسا, گوگل دستیار و اپل Homekit

مجموعه فوق العاده روشن 600 تکنولوژی به ارائه روشن و دقیق نکات برجسته در تا 600 nits روشنایی بیشتر دقت بازتولید تفاوت های ظریف در هر تصویر. علاوه بر آن 90 local dimming مناطق برای فعال کردن deep black سطح با عمق و کنتراست. VIZIO هوشمند بازیگران 3.0 ارائه می دهد از ویژگی های Airplay اپل 2 و پشتیبانی از Chromecast ساخته شده است در. این به این معنی شما می توانید جریان, فیلم, نشان می دهد, موسیقی و عکس ها از iTunes به Apple TV و پخش برنامه های سازگار به تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de