Samsung 10,000mAh Super Fast 25W Portable Wireless Charger
سامسونگ 10000 میلی آمپر ساعت فوق العاده سریع 25W قابل حمل بی سیم شارژ بانک قدرت فوق العاده است برای زمانی که شما را فراموش کرده ام, کابل, و می توان آن را برداشت تا برای $63.99 عرضه امروز تنها در اصل $79.99. بر خلاف دیگر قدرت بانک ها, این یکی می تواند به صورت بی سیم شارژ سازگار با گوشی های هوشمند, ساعت های هوشمند, قرص, و بیشتر. آن را روکشی در یک قوی و در عین حال باریک بدنه آلومینیومی طراحی شده است به شما واقعا قابل حمل بی سیم تجربه کنید. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش
Samsung 10,000 mAh Super Fast 25W Portable Wireless Charger Charger Battery Pack USB-C, Silver (US Version with Warranty)
سامسونگ از 10 ، 000 میلی آمپر فوق العاده سریع 25W قابل حمل شارژر بی سیم شارژر باتری USB-C و نقره (ما نسخه با گارانتی)
  • فوق العاده سریع شارژ. قدرت تا گوشی خود را با سرعت فوق العاده سریع شارژ قابلیت های. متصل از طریق جیب USB-C کابل خود را به Galaxy Note 10 و می تواند شارژ در 25 وات. به صورت بی سیم شما می توانید سرعت خود را شارژ Qi سازگار با گوشی های هوشمند در 7. 5W.
  • به اشتراک گذاری با یک دوست. شارژ سه دستگاه در یک بار, بنابراین حتی اگر شما در حال شارژ خود را کهکشان جوانه ها و گوشی های هوشمند, شما هنوز هم می توانید به دوستان خود را افزایش می دهد.
  • اتهام تماشای کهکشان یا کهکشان جوانه. یک افزایش سریع برای Galaxy جوانه های+ یا سامسونگ ساعت هوشمند به سادگی با قرار دادن آنها بر روی پد بی سیم.
  • 10, 000 میلی آمپر. 10, 000 میلی آمپر باتری می تواند با ارائه دو سیمی اتهامات عنوان شده برای گوشی های هوشمند خود و اتهامات متعدد برای smartwatch یا Galaxy جوانه.
  • On-the-go یا خود را در پایان جدول. خود را قابل حمل باتری می تواند جای خود را به شارژر بی سیم پد در خانه. زمانی که باتری به برق وصل است و شارژ با شارژر دیواری را به سادگی در پشت گوشی های هوشمند خود را بر روی پد شارژ و منتظر شارژ اطلاع رسانی به نظر می رسد. هنگامی که شما در حال سفر فقط باتری را فشار دهید قدرت را فشار دهید تا شروع به شارژ.

شما می تواند شارژ سه دستگاه همزمان بنابراین حتی اگر شما در حال شارژ بی سیم خود را از earbuds و گوشی های هوشمند, شما هنوز هم می تواند به یک دستگاه افزایش دهد. که شامل USB-C کابل استفاده می شود برای شارژ 25W شارژ سریع دستگاه (Galaxy Note 10, و غیره.), شما طراحی شده تا در هیچ زمان.

در سامسونگ ما آرزوی به انجام آنچه می تواند انجام شود. جدید شارژ بی سیم دستگاه های – خود را با بهترین در کلاس تکنولوژی و طراحی زرق و برق دار هستند و در عین حال یک مثال دیگر از سامسونگ برای اولین بار' خلاقیت و نوآوری با هدف ارائه تجارب مجزا برای ما مصرف کنندگان است. بی سیم پاور بانک و شارژ بی سیم دو پد خواهد بود مناسب برای عصر جدید مصرف کنندگان که همیشه متصل شده و بر روی بروید. ما امیدواریم که که ما جدید شارژ بی سیم دستگاه های ما لذت مصرف کنندگان آنها را با دادن یک تجربه بدون درز از یک بی سیم واقعا زندگی" گفت: Aditya Babbar, مدیر, کسب و کار تلفن همراه سامسونگ در هند است.