خرید رپورتاژ


شرکت SanDisk 128 GB Ultra Dual درایو سازگار با هر دو جدید USB Type-C بنادر و سنتی USB نوع-یک پورت همه برای $19.99 امروز تنها در اصل $59.99. آن را نیز به عقب سازگار با USB 2.0, بنابراین شما می توانید آن را به هر USB 3.0 و یا 2.0 پورت. هنگامی که متصل به USB 3.1 سازگار با دستگاه, شما می توانید انتظار عملکرد تا 150MB/s. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اضافی informaiton.

فروش

SanDisk 128GB Ultra Dual Drive USB Type-C - USB-C, USB 3.1 - SDDDC2-128G-G46,Gray
SanDisk 128 GB Ultra Dual درایو USB نوع-C – USB-C و USB 3.1 – SDDDC2-128G-G46 خاکستری

  • به راحتی انتقال فایل ها بین گوشی های هوشمند, تبلت ها و کامپیوتر
  • آزاد کردن فضا بر روی گوشی های هوشمند خود اندیشه (دستگاه تلفن همراه نیاز به USB نوع C پورت و On The Go (OTG) پشتیبانی)
  • فرمت طراحی با برگشت USB نوع C اتصال و سنتی اتصال USB
  • سرعت بالا USB 3.1 عملکرد تا 150MB/s و سرعت خواندن (USB نوع C با پورت USB 3.1 ژنرال. 1/USB 3.0 پشتیبانی مورد نیاز است. بر اساس شرایط داخلی تست; عملکرد ممکن است پایین تر بسته به دستگاه میزبان.)
  • SanDisk Memory Zone نرم افزار برای آندروید (در Google Play در دسترس; دانلود و نصب و راه اندازی مورد نیاز) اجازه می دهد تا شما به راحتی مدیریت کنید و مطالب خود را در گوشی های هوشمند و قرص

SanDisk Memory Zone برنامه آسان برای مدیریت فایل ها برنامه های رایگان در فروشگاه Google Play و شما را قادر به مشاهده دسترسی به عنوان و به عنوان بازگشت به بالا تمام فایل های خود را از حافظه گوشی های هوشمند در یک محل. به علاوه این نرم افزار همچنین می تواند به طور خودکار انتقال فایل ها از دستگاه خود را به درایو خود را به آزاد کردن فضای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de