Amazon Echo Dot 3rd Gen
آمازون اکو نقطه (3rd Gen) هوشمند بلندگو در حال حاضر دارای یک صفحه نمایش LED با یک ساخته شده در حسگر نور که به طور خودکار تنظیم روشنایی بنابراین شما می توانید زمان از روز یا شب برای $34.99 عرضه امروز تنها در اصل $59.99. شما همچنین قادر خواهید بود به الکسا برای یک تایمر و شمارش معکوس به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش. یا بخواهید برای آب و هوا و شما خواهید دید که دمای نمایش داده شده فورا. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش
Echo Dot (3rd Gen) - Smart speaker with clock and Alexa - Sandstone
اکو نقطه (3rd Gen) - هوشمند بلندگو با ساعت و الکسا - ماسه سنگ
  • ما محبوب ترین هوشمند بلندگو - در حال حاضر در دسترس است با یک صفحه نمایش LED است که نشان می دهد زمان و درجه حرارت در فضای باز و یا تایمر.
  • مناسب برای nightstand خود را - درخواست الکسا برای تنظیم زنگ هشدار ، شیر بالا به چرت زدن. سنسور نور به طور خودکار تنظیم صفحه نمایش روشنایی روز یا شب.
  • صدای موسیقی خود را کنترل کنید - جریان آهنگ از آمازون, موسیقی, موسیقی اپل, Spotify, Sirius XM, و دیگران. شما همچنین می توانید گوش دادن به کتاب های صوتی از شنیدن.
  • لذت بردن از صدای استریو - جفت دوم اکو نقطه برای غنی, صدای استریو. پر کردن خانه خود را با موسیقی سازگار با دستگاه اکو در اتاق های مختلف.
  • آماده برای کمک به - درخواست الکسا برای پخش موسیقی, پاسخ به سوالات, خواندن اخبار, بررسی آب و هوا, تنظیم آلارم کنترل سازگار خانه های هوشمند و دستگاه های بیشتر.

زندگی خود را بسیار ساده تر در صفحه اصلی به سادگی با استفاده از صدای خود را به مجموعه تایمر اضافه کردن آیتم به لیست و یا فقط ایجاد رویدادهای تقویم و همچنین یادآوری. مانند سایر اکو دستگاه شما همچنین می توانید اخبار / آب و هوا / ترافیک و درخواست برای ورزش نمرات / نمایش فیلم / رستوران ساعت. این همه نیست, الکسا گارد را می توان فعال به هوشمند هشدار اگر شما دستگاه اکو تشخیص صدا از دود هشدار دهنده مونوکسید کربن, هشدار دهنده و یا شکستن شیشه.