DJI Osmo Action Camera
DJI را OSMO اقدام دوربین, بسته نرم افزاری همراه با یک 128GB کارت حافظه microSD و همچنین مراقبت Refresh 2 سال گارانتی برای $288 عرضه امروز تنها در اصل $499.99. این برنامه شامل توانایی ضبط فیلم 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه و همچنین پیشرفته و قابل اطمینان با تکنولوژی تثبیت کننده برای فیلمسازان حرفه ای و آماتور به طور یکسان. این شهر همچنین دارای یک صفحه نمایش دو دوربین برای vlogging یا selfies. صفحه محصول می باشد. ادامه مطلب برای یک دست بررسی تصویری است که چاله را در برابر GoPro Hero 8 سیاه و سفید و اطلاعات بیشتر.


DJI انحصاری EIS (تثبیت کننده تصویر الکترونیکی) تکنولوژی تضمین لرزش-دانلود رایگان فیلم زمانی که تیراندازی و حتی آن را با این نسخهها کار در هنگام استفاده از 4K/60fps ضبط. آن 1/2.3-اینچ سنسور CMOS guranatees با کیفیت بالا عکس در هر وضعیت و در حالی که همچنین به شما اجازه شلیک در 8x حرکت آهسته با رزولوشن 1080p و 240 فریم در ثانیه و همچنین قرار گرفتن در معرض طولانی عکس های, کنید timelapse, فیلم ها و بیشتر.

این Osmo عمل نیز یک همدم خوب برای دوستداران ساحل. آن را به یک محفظه مهر و موم و یک پوشش آبگریز است که باعث می شود آن را ضد آب تا 11 متر و تا 60 متر در هنگام استفاده از این مورد ضد آب. گشت و گذار غواصی و زیر آبی می تواند ثبت شود و خاطرات خود را زنده به لطف Osmo عمل" گفت: DJI.