LG 55UN7300PUF 55 4K Smart LED TV
LG 55″ 4K Ultra HD Smart LED TV همراه با الکسا ساخته شده است و می توان برداشت تا برای $379.99 حمل می شود پس از قطع در صفحه کوپن (منظور در حال حاضر به قفل در قیمت خواهد کشتی هنگامی که در انبار) این آخر هفته تنها در اصل $499.99. پشتیبانی از چهار هسته پردازنده را تضمین می کند دقیق تصاویر و رنگ را در بهترین نور ممکن است از منبع به صفحه نمایش در حالی که LG webOS پلت فرم باعث می شود آن را شگفت آور سریع و آسان به فیلم های جریان و همچنین نشان می دهد مورد علاقه خود را با برنامه های. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نگاه و اطلاعات تکمیلی.

فروش

LG 55UN7300PUF Alexa Built-In 55' 4K Ultra HD Smart LED TV (2020)
LG 55UN7300PUF الکسا ساخته شده است در 55″ 4K Ultra HD Smart LED TV (2020)

  • واقعی 4K صفحه نمایش: لذت بردن از رزولوشن 4K برای خود 4K فیلم و نشان می دهد. آن را به وضوح در هر لحظه با بکر و رنگ و نور و جزئیات.
  • پردازنده: چهار هسته ای, 4K: فوری و هوشمند است. ما پردازنده های چهار هسته ای رنگ تصاویر, اکشن, و رنگ در بهترین نور ممکن است از منبع به صفحه نمایش.
  • درود و سحر و جادو از راه دور: ال جی فن های مورد علاقه webOS پلت فرم باعث می شود آن را شگفت آور سریع و آسان به فیلم های جریان را نشان می دهد و خود را با برنامه های مورد علاقه و پیدا کردن وسواس بر اساس آنچه شما می خواهم. در حالی که ما سحر و جادو از راه دور زندگی می کند تا نام خود را با صدا و حرکت کنترل — فقط صحبت می کنند و یا به سادگی نقطه حرکت و کلیک کنید.
  • فعال HDR: به طور خودکار بالا بردن زیبایی از صحنه های مورد علاقه خود را. فعال, HDR, پشتیبانی از طیف گسترده ای از فرمت های scene-by-صحنه تنظیم تصویر از جمله HDR10 و HLG.
  • APPLE AIRPLAY 2 و اپل HOMEKIT: Airplay اپل 2 و اپل HomeKit ساخته شده است در. بازیگران سرگرمی از دستگاه های اپل به تلویزیون خود را با استفاده از پخش 2 از جمله اپل کتابخانه گسترده ای از محتوا است. همچنین استفاده از دستگاه های اپل خود را برای پیکربندی سفارشی کردن و کنترل خود را هوشمند صفحه اصلی usingHomeKit.

شامل سحر و جادو از راه دور اجازه می دهد تا شما صحبت می کنند و دستورات و یا به سادگی نقطه حرکت و کلیک کنید. یکپارچه فعال HDR پشتیبانی از تکنولوژی طیف گسترده ای از فرمت های scene-by-صحنه تنظیم تصویر از جمله HDR10 و HLG. Apple Airplay 2 و اپل HomeKit هر دو یکپارچه به طور مستقیم به تلویزیون, بنابراین شما می توانید بازیگران سرگرمی از دستگاه های اپل به صفحه نمایش از جمله اپل کتابخانه گسترده ای از محتوا است.