Tribt XFree Go Wireless Headphones
Tribit را Xfree رفتن هدفون بی سیم نمی تواند ضرب و شتم برای قیمت شما می توانید انتخاب کنید تا یک جفت برای تنها $21.99 حمل می شود پس از قطع در صفحه کوپن امروز تنها در اصل $32.99. آن را ارائه می دهد بلوتوث 5.0 و CVC 8.0 حذف نویز فن آوری و همچنین به عنوان سریع chargeing به طوری که شما می توانید به سرعت شارژ آنها را بر روی بروید. وزن فقط 250 گرم شما به راحتی می توانید بسته آنها را در یک کیسه. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

Tribit XFree Go Bluetooth Headphones, Wireless Headphones over Ear with Bluetooth 5.0, HiFi Sound with Deep Bass, USB lightening Fast charge, 24H Playtime, CVC8.0 Noise Cancelling Mics, Black
Tribit XFree رفتن بلوتوث, هدفون بی سیم, هدفون over Ear با بلوتوث 5.0, هدفن صدا با باس عمیق, USB روشن سریع شارژ 24 ساعت زمان پخش CVC8.0 سر و صدا لغو میکروفون, سیاه

  • [Qualcomm Chipset و بلوتوث 5.0] هدفون بلوتوث اتخاذ Qualcomm chipset نگه می دارد که این هدفون مصرف برق پایین. بلوتوث 5.0 تکنولوژی برای اتصال آسان و بدون درز صوتی/تصویری همگام سازی در 16m. اقامت متصل شده و به راحتی سوئیچ بین دو دستگاه بلوتوث در یک زمان.
  • [استریو & متعادل Hi-Fi Sound] قابل توجه طراحی Tribit هدفون بلوتوث است همسان هیجان انگیز صدا است که دقیق و tonally متعادل و پر برکت با دوز زیادی از ریتمیک دقت است. طراحی بیش از حد گوش و انزوا سر و صدا پد می تواند مسدود کردن بیشتر سر و صدا محیط و اجازه می دهد تا شما را به بهتر لذت بردن از موسیقی است.
  • [تا 24 ساعت & USB شارژ سریع] در حالت بلوتوث bluetooth هدفون پشتیبانی تا 24 ساعت موسیقی را در زمان 2 ساعت شارژ. در عجله بسر می رسانید ؟ ده دقیقه USB سریع شارژ خواهد شد و تنفس 4 ساعت زندگی به باتری.
  • [CVC8.0 سر و صدا لغو میکروفون] CVC8.0 نویز فن آوری ارائه می دهد سرعت پردازش سریعتر با اعوجاج کمتر. لذت بردن از پاک کردن تماس های تلفنی حتی در باد می وزد و یا محیط های پر سر و صدا در حالی که صدای خود را صدای واضح تر در انتهای دیگر با Tribit بلوتوث هدفون over ear. و پشتیبانی از Siri دستیار صوتی کنترل.
  • [راحت و قابل حمل] حافظه-پروتئین بیش از حد گوش بالشتک ویژگی های ارگونومیک pivoting برای انعطاف پذیر مناسب برای هر شکل. این پیشانی بند تاشو و قابل چرخش earcup طراحی با حمل اوا مورد باعث می شود آن را آسان برای ذخیره هنگامی که استفاده نمی کنید و یا در حالی که سفر.

کوالکام تراشه بلوتوث ارائه می دهد فوق العاده اتصال پایدار (تا 52-فوت) و همچنین انتقال بهتر صدا با کیفیت و بدون هر گونه تاخیر. آن را نمی ممکن است فعال لغو سر و صدا اما آن CVC8.0 سر و صدا لغو میکروفون تکنولوژی بلوک کردن صدا تداخل و کاهش سر و صدای محیط در هنگام مکالمه. با تشکر از شارژ سریع تکنولوژی شما می توانید 4 ساعت استفاده فقط در 10 دقیقه شارژ.