نمی پرداخت $289 یک حلقه انظار مخفی (سیمی) با اکو نمایش 5 صفحه نمایش هوشمند برای $159 حمل

Ring Spotlight Cam Echo Show 5
حلقه انظار مخفی + اکو نمایش 5 مناسب اصحاب و بسته نرم افزاری می توان برای $159 حمل این آخر هفته تنها در اصل $288.99. حلقه انظار مخفی سیمی شما پوشش داده شده در تمام آب و هوا به عنوان آن را می فرستد هشدار در هنگام حرکت است شناسایی شده است. شما همچنین می خواهید قادر به شنیدن و صحبت می کنند به مردم بر اموال خود را در حالی که حفاظت از خانه خود را با چراغ ها و آژیر. فعالیت را می توان در گوشی های هوشمند و قرص PC یا اکو نشان می دهد. صفحه محصول می باشد. ادامه مطلب دو دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

Ring Spotlight Cam Wired (White) with Echo Show 5 (Charcoal)
حلقه انظار مخفی سیمی (سفید) با اکو نمایش 5 (زغال چوب)

  • اتصال حلقه خود را با دوربین الکسا و سپس فعال کردن اطلاعیه برای هشدار در هنگام حرکت است شناسایی شده است. بحث به بازدید کنندگان از طریق سازگار با دستگاه اکو گفت: “الکسا بحث به درب جلو”.
  • شما اجازه می دهد دیدن شنیدن و صحبت کردن به بازدید کنندگان از تلفن خود را, قرص, و PC
  • با یک حلقه محافظت از برنامه (ثبت نام و اشتراک به طور جداگانه فروخته) ضبط تمام فیلم های خود را بررسی آنچه شما از دست رفته تا 60 روز و به اشتراک گذاری فیلم ها و عکس های.
  • جمع و جور و 5.5″ صفحه نمایش هوشمند با الکسا آماده برای کمک به
  • مدیریت تقویم را به لیست دریافت آب و هوا و ترافیک به روز رسانی طبخ همراه با دستور العمل های.

اکو نمایش 5 ویژگی 5.5″ صفحه نمایش هوشمند با الکسا آماده برای کمک به. شما قادر خواهید بود به مدیریت تقویم را به لیست دریافت آب و هوا / اخبار / به روز رسانی ترافیک و حتی آشپزی به همراه دستور العمل های. و یا جریان فیلم تلویزیون را نشان می دهد و روزانه خود را فلش توجیهی. در صدا و خوی ؟ بار کردن آهنگ های مورد علاقه خود ایستگاه های رادیویی تأملات هدایت و کتاب های صوتی.

برای حلقه دستگاه به ادامه کاهش جرم و جنایت در محله ما باید مالکان با انواع مقرون به صرفه تبادل نظر راه حل های امنیتی است که با هم کار کنند برای ایجاد یک کامل ‘حلقه امنیتی در اطراف اموال خود را. با جدید انظار مخفی ما توانمند سازی ما همسایگان (چگونه ما با اشاره به حلقه مشتریان) با یک راه جدید برای محافظت از کل محیط صفحه اصلی – از مقابل درب به حیاط خلوت” گفت: جیمی Siminoff بنیانگذار و رئیس مخترع حلقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>