خرید رپورتاژ

1TB WD Black SN750 NVMe PCIe SSD
این 1TB WD Black SN750 NVMe PCIe داخلی بازی SSD ارائه می دهد تاول عملکرد سریع و آن را ارائه شده فقط برای $134.99 عرضه امروز تنها در اصل $249.99. این NVMe SSD دارای عمودی یکپارچه SSD پلت فرم طراحی شده برای به حداکثر رساندن عملکرد برای بازی و سخت افزار علاقه مندان به دنبال ساخت و یا ارتقاء بازی خود را با کامپیوتر و یا سفارشی PC. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

این ارائه بسیار عالی متوالی به عنوان خوانده شده (به 3,470 MB/s1 برای 500GB و مدل 1TB) و عملکرد نوشتن (تا 3000 MB/s1 برای 1TB مدل) و هنگامی که در ترکیب با ظرفیت SN750 کاهش زمان مورد نیاز برای کاربران برای دسترسی به برنامه ها و فایل ها, بار بازی ها و بزرگ انتقال بازی ها, 4K/8K ویدئوها و دیگر اطلاعات-فشرده محتوا. به علاوه آن را ارائه می دهد تا به 515,000 تصادفی-خواندن و 560,000 تصادفی-write IOPs (برای مدل 1TB) شدید توان آن را قادر می سازد برای مدیریت چند رشته برنامه ها و داده های فشرده در محیط های.

شدید تر دیگر بازی نیز نیاز به خوبی مدیریت عملکرد حرارتی به خصوص برای عملکرد بالا NVMe Ssd ها. جدید WD Black SN750 NVMe SSD ارائه عملکرد بی نظیر با معماری طراحی شده برای بازی ساخته شده در خنک کننده منفعل و بازی-ویژگی های حالت با هیت سینک گزینه به گنجانیده شود. ما را تحت فشار قرار دادند مرزهای سازی به علاقهمندان به بازی هاردکور مزیت رقابتی آنها میل گفت:” ایال Bek, معاون رئیس جمهور, بازاریابی, مرکز داده و مشتری محاسبات وسترن دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im