خرید رپورتاژ

Powerbeats Pro Earphones
Powerbeats نرم افزار گوشی بی سیم برای سبک زندگی فعال و یا فقط چیزی که می ایستد تا به ساییدگی و پارگی از زندگی روزانه همه برای $199.95 عرضه امروز تنها در اصل $249.95. برای اطمینان از بهترین شکل ممکن مناسب در وسیع ترین آرایه های گوش بیش از 20 تنظیمات بودند الکترونیکی مدل و جسمی مورد آزمایش و در نتیجه جدید مینرال آکوستیک مسکن که لانه به راحتی در بوق کاسه گوش کردن محور نازل است.صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

Powerbeats Pro ورزش کاملا کاربردی ذواليمينين با طراحی یکسان حجم فیزیکی و کنترل آهنگ در هر earbud دادن به استفاده کنندگان کنترل کامل بر موسیقی خود را و تماس های تلفنی بدون در نظر گرفتن که آیا شما با استفاده از چپ و راست و یا هر دو از earbuds. بلند و کوتاه برد سنسور نوری رانندگی خودکار پخش/مکث و تماس وقتی گوشی قرار داده شده / حذف شده از گوش خود را. هر earbud خوب است تا 9 ساعت زمان گوش دادن و بیش از 24 ساعت از همراه پخش استفاده می شود که با بسته شدن مغناطیسی مورد.

Powerbeats Pro یک ترکیب هماهنگ از صدای حق بیمه مناسب و قابلیت. Powerbeats در حال حاضر #1 تناسب اندام هدفون در جهان است و آنها در حال حاضر untethered میکنند با تمام مزایای اپل H1 تراشه. شما نباید دیگر مجبور به انتخاب بین عملکرد و عملی—آن ارائه می بهترین در هر دو جبهه” گفت: Luke چوب رئیس جمهور از ضربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im