خرید رپورتاژ

AirPods Pro Review
اپل AirPods نرم افزار به طور معمول در قیمت $249 اما شما می توانید گیر یک جفت برای $227.99 حمل (تخفیف به صورت خودکار اعمال می شود در پرداخت). بر خلاف استاندارد AirPods طرفدار مدل با استفاده از نوآورانه سیستم دریچه به تساوی فشار به حداقل رساندن ناراحتی های رایج در دیگر در گوش طرح و آنها عرق / مقاوم در برابر آب آنها را مناسب برای سبک زندگی فعال است. صفحه محصول می باشد. ادامه مطلب برای نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

Apple AirPods Pro
اپل AirPods Pro

  • فعال لغو سر و صدا به صورت همهجانبه صدا
  • حالت شفاف برای شنیدن و ارتباط با جهان اطراف شما
  • سه اندازه از نرم مخروطی سیلیکون راهنمایی برای یک برنامه ریزی مناسب
  • عرق و آب مقاوم در برابر
  • تطبیقی EQ به طور خودکار آهنگ های موسیقی را به شکل گوش

واقعا چه مجموعه این جدا از به طور منظم AirPods فعال لغو سر و صدا به عنوان AirPods نرم افزار با استفاده از دو میکروفن همراه با نرم افزار پیشرفته به طور مداوم انطباق با هر فرد گوش و هدفون مناسب است. این قابلیت حذف سر و صدای پس زمینه به ارائه سفارشی نویز تجربه است که اجازه می دهد تا کاربر را به تمرکز بر روی آنچه که آنها در حال گوش دادن به.

جدید در گوش AirPods نرم افزار صدا شگفت انگیز با تطبیقی EQ جا به راحتی با گوش راهنمایی و نوآورانه فعال لغو سر و صدا و شفافیت حالت. ما فکر می کنیم مشتریان در حال رفتن به عشق این علاوه بر جدید به AirPods خانواده” گفت: Phil Schiller, اپل, معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im