خرید رپورتاژ

Anker Eufy BoostIQ RoboVac 11S
Anker را Eufy BoostIQ RoboVac 11S رای داده شده است بهترین در کلاس خود برای بسیاری از دلایل آن را می توان برداشت تا برای $159.99 عرضه امروز تنها در اصل $229.99. نگران سر و صدا ؟ آن را پاک و با معادل صدا در حال اجرا مایکروویو و اقدامات فقط 2.85-اینچ قد بلند برای تمیز کردن زیر پایین آویزان مبلمان با سهولت. 3-نقطه تمیز کردن سیستم BoostIQ تکنولوژی و به 1300Pa از قدرت مکش اطمینان حاصل شود که طبقه خود را به عنوان به خوبی به عنوان فرش تمیز به عنوان می تواند. صفحه محصول می باشد.

فروش

eufy Anker, BoostIQ RoboVac 11S (Slim), Super-Thin 1300Pa Strong Suction, Quiet, Self-Charging Robotic Vacuum Cleaner, Cleans Hard Floors to Medium-Pile Carpets, Black
eufy Anker, BoostIQ RoboVac 11S (باریک) فوق العاده نازک 1300Pa مکش قوی آرام خود شارژ رباتیک خلاء, تمیز کننده, پاک سازی سخت طبقه متوسط شمع فرش, سیاه

  • “بهترین ربات خلاء از 2019” توسط تام راهنمای.
  • همه جدید RoboVac: مهندسی مجدد به باریک ترین* RoboVac (2. 85″) اما با عملیات آرام و افزایش قدرت مکش در 1300Pa. سرعت راه رفتن-10.5 in/s
  • BoostIQ تکنولوژی: به طور خودکار افزایش قدرت مکش در 1. 5 ثانیه در هنگام اضافی جارو قدرت مورد نیاز است برای به دست آوردن بهترین تمیز….
  • آرام پاک: خلاء تا 100 دقیقه* * * * * * * * در طبقه چوب جنگلی با سازگار مکش قوی در یک دوره بدون بلندتر از یک عامل مایکروویو.
  • ویژگی های حق بیمه: ضد خش شیشه ای-پوشش بالا برای حفاظت مادون قرمز-سنسور برای طفره رفتن از موانع و رها کردن-سنجش از تکنولوژی برای جلوگیری از سقوط. به طور خودکار شارژ پس از آن همیشه آماده برای تمیز کردن.

می آید مجهز به یک بزرگتر 0.6 L زباله دانی برای فعال کردن RoboVac را انتخاب کنید تا خاک و گرد و غبار را به استفاده کامل از 100 دقیقه مداوم تمیز کردن بدون نیاز به تخلیه در میان است. به علاوه ضد خراش شیشه ای پوشش فراهم می کند یک نگاه شیک و فوق العاده برای حفاظت از, در حالی که این سه لایه با عملکرد بالا فیلتر دستیابی بهتر تمیز برای فضای زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im