Eufy Wireless Video Doorbell
Eufy بی سیم تصویری مفت نمی نیاز به یک سرویس اشتراک برای 24/7 نظارت, بر خلاف برخی از رقبای خود و شما می توانید یکی برای $163.99 عرضه امروز تنها در اصل $219.99. درجه نظامی AES-256 رمزگذاری داده ها را تضمین می کند خود 2K HD فیلم خصوصی نگه داشته در انتقال و زمانی که در ذخیره سازی. در دستگاه AI فورا تجزیه و تحلیل هر رویداد و با دقت تعیین اینکه آیا یا نه یک انسان حاضر است برای اطمینان از تنها مربوط به موسیقی و ارسال و است که شما اطلاع در زمان واقعی است. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

eufy Security, Wireless Video Doorbell (Battery-Powered) with 2K HD, No Monthly Fee, On-Device AI for Human Detection, 2-Way Audio, Simple Self-Installation
eufy, امنیت, بی سیم ویدیو مفت (باطری) با 2K HD بدون هزینه های ماهانه بر روی دستگاه هوش مصنوعی برای انسان تشخیص 2-Way Audio, ساده, Self-نصب و راه اندازی

  • 2.5 x وضوح: دیدن هر جزئیات از فعالیت در تصویر کامل با وضوح 2K زمانی که زنده جریان و ضبط شده است.
  • هیچ هزینه پنهان: طراحی شده برای محافظت از خانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان کیف پول خود را eufy محصولات امنیتی در حال خرید یک بار است که ترکیب امنیتی با راحتی.
  • دو گزینه های قدرت: به دست آوردن نیمی از یک سال و پوشش از یک مسئول و یا تجربه یک توقف منبع تغذیه از طریق یک اتصال سیمی.
  • گسترش میدان دید: افزایش نسبت تصویر 4:3 را تضمین می کند شما کامل-بدن از دیدگاه هر کسی که نزدیک.
  • انسانی کارآمد تشخیص: ساخته شده است در هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل هر رویداد و تعیین اینکه آیا یا نه یک انسان حاضر است. این کاهش تعداد غلط به شما هشدار دریافت خواهید کرد و همچنین حفظ قدرت مصرف.

آن را حفظ خصوصی کم قدرت اتصال بی سیم بین مفت و homebase در نتیجه کاهش مصرف برق آماده به کار تا 58%. شما همچنین می توانید در قرعه کشی یک فعالیت منطقه به دلخواه منطقه است که در آن حرکت است شناسایی شده است شما را قادر می سازد به حذف مشغول پیاده روی مناطق یا جاده ها برای کاهش تعداد غلط به شما هشدار دریافت خواهید کرد. شما همچنین قادر خواهید بود به صحبت می کنند به طور مستقیم به هر کسی که نزدیک درب خانه خود را از طریق صوتی دو طرفه.