خرید رپورتاژ

Echo Show 5 Blink Security Camera
آمازون اکو نشان می دهد 5 + Blink Mini به شما اجازه نگه داشتن چشم در خانه خود را در همه زمان ها و بسته نرم افزاری می توان برداشت فقط برای $64.99 امروز تنها در اصل $124.98. این صفحه نمایش هوشمند متصل به الکسا به ارائه تصاویری در یک 5.5 اینچ صفحه نمایش با یک ترد کامل صدا—همه در یک طراحی جمع و جور است که متناسب با در هر اتاق. که آیا آن را بر روی صفحه نمایش از آلبوم با آمازون موسیقی آلارم تایمر, اخبار برجسته, فیلم, تریلر, آب و هوا و ترافیک این صفحه نمایش می توانید آن را تمام. صفحه محصول می باشد. ادامه مطلب دو دست بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

Echo Show 5 Charcoal with Blink Mini Indoor Smart Security Camera, 1080 HD with Motion Detection
اکو نمایش 5 ذغال با پلک زدن کوتاه داخلی Smart Security دوربین 1080 HD با تشخیص حرکت

  • این بسته نرم افزاری شامل اکو نشان می دهد 5 و پلک زدن کوتاه.
  • الکسا نشان می دهد شما بیشتر جمع و جور 5.5″ صفحه نمایش هوشمند آماده برای کمک به مدیریت روز خود را سرگرم در یک نگاه و اتصال شما به دوستان و خانواده.
  • تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. گوش دادن به آهنگ ها در ایستگاه های رادیویی و کتاب های صوتی.
  • کنترل صوتی دستگاه های سازگار و یا مدیریت آنها را با استفاده از صفحه نمایش.
  • پلک زدن کوتاه 1080P HD در محیط داخلی پلاگین در دوربین های امنیتی است که به شما امکان نظارت بر داخل خانه خود را در شب و روز.

شما قادر خواهید بود به تماشای داخل خانه خود را در گوشی های هوشمند خود را بدون توجه به جایی که شما هستند و با چشمک زدن مینی ویدئو HD و ساخته شده است در دید در شب مادون قرمز. این داخلی دوربین همچنین به شما اجازه سفارشی کردن حرکت تشخیص مناطق بنابراین شما تنها هشدار به جنبش که مهم ترین است.پلک زدن کوتاه نه تنها اجازه می دهد تا شما ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در خانه خود را, اما همچنین شنیدن و صحبت کردن – آن را مانند وجود دارد حتی زمانی که شما نمی. استفاده از اکو نشان می دهد 5 به جریان ویدئو زندگی می کنند, بازی ضبط کلیپ های ویدئویی و بازو و خلع سلاح دوربین خود را فقط با استفاده از صدای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de